|
205
|
11
|
2
|
2026-05-07T06:46:42.322488+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136402322_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+(а мCРD Projectsv PlanE Datadog83 JiminE3 Smin0Jimiri* ClaudePlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for CallScoring in OU(AUTOMATED A: SCORINGDockoeД JY-2030125 •***= 3[HubSpot] Optimise CRMromatenune on orinsemoospor account corassBacklogXDE SY-20725Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENARE JY-199519 J1-402852 J7-40352Sync opportunities without a local owner (user_id is null)DescriptionWe've had a discussion with ®Galya Dimitrova about syncing opportunities that have no assigned Jiminny user_jd.We came up with the following plan to optimise the process a bit:1. If an opportunity has no user _id and no owner_id (external user id), we should try to get the account user id and itavailable, apply to the opportunity as well. This scenario happens because some CRMs do not require a mandatoryopportunity owner id.Update such opportunites retrospectively wherever possible. We should probably update only relatively resentopportunities (created in the last 12 months)2. CRM Filling - Do not run analyses on opportunity that has no local user,jd. No point in analysing noone's data.3. Examine il there's a probiem with Sync Profiles. I.e.Team Data Literacy Academy( Prod US TeamID: 615) has many proflies, and deals with owner_jd but no user.jd. It alsolooks like we do not have the correct scope to read users from their hubspot.Validate sync profiies falls with more visibility in such cases, so that we can request more scopes manually.4. Opportunities that have owner _id, but no user_id should be ignored when syncing.Subtasks• JmirE3 Prom*×IL Tasessh improve Technical Story~ DetailsAssigneeNikolay IvanovAssign to mee Vasil VasievDevelcomenQ Open with VS Code1 branch15 commits1 pull request2 bulidsComponentsPlatformseetoeeAdd optionsLabels• JiminD Dev- UX8 days agdOPENLộ39:46 AM | Daily - Platform• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:46:4200Thu 7 May 9:46L Al BockmarxsGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed8 20372100e0=GroK ya ALureД JY-207281 0 *=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AkarokisDeployedRelease AJ PanoramaAJREPORTSDeployed0 -20740 05 11 ...•:wreneinosummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov2 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik1:01...
|
NULL
|
-1909113917858732189
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+(а мCРD Projectsv PlanE Datadog83 JiminE3 Smin0Jimiri* ClaudePlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for CallScoring in OU(AUTOMATED A: SCORINGDockoeД JY-2030125 •***= 3[HubSpot] Optimise CRMromatenune on orinsemoospor account corassBacklogXDE SY-20725Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENARE JY-199519 J1-402852 J7-40352Sync opportunities without a local owner (user_id is null)DescriptionWe've had a discussion with ®Galya Dimitrova about syncing opportunities that have no assigned Jiminny user_jd.We came up with the following plan to optimise the process a bit:1. If an opportunity has no user _id and no owner_id (external user id), we should try to get the account user id and itavailable, apply to the opportunity as well. This scenario happens because some CRMs do not require a mandatoryopportunity owner id.Update such opportunites retrospectively wherever possible. We should probably update only relatively resentopportunities (created in the last 12 months)2. CRM Filling - Do not run analyses on opportunity that has no local user,jd. No point in analysing noone's data.3. Examine il there's a probiem with Sync Profiles. I.e.Team Data Literacy Academy( Prod US TeamID: 615) has many proflies, and deals with owner_jd but no user.jd. It alsolooks like we do not have the correct scope to read users from their hubspot.Validate sync profiies falls with more visibility in such cases, so that we can request more scopes manually.4. Opportunities that have owner _id, but no user_id should be ignored when syncing.Subtasks• JmirE3 Prom*×IL Tasessh improve Technical Story~ DetailsAssigneeNikolay IvanovAssign to mee Vasil VasievDevelcomenQ Open with VS Code1 branch15 commits1 pull request2 bulidsComponentsPlatformseetoeeAdd optionsLabels• JiminD Dev- UX8 days agdOPENLộ39:46 AM | Daily - Platform• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:46:4200Thu 7 May 9:46L Al BockmarxsGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed8 20372100e0=GroK ya ALureД JY-207281 0 *=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AkarokisDeployedRelease AJ PanoramaAJREPORTSDeployed0 -20740 05 11 ...•:wreneinosummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov2 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik1:01...
|
204
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
206
|
12
|
3
|
2026-05-07T06:46:42.275420+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136402275_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
ActivityFllesMoreNotion CalendarVIewWindowJiminny. ActivityFllesMoreNotion CalendarVIewWindowJiminny... v• lminnv-x-integrat...• platform-inner-team# Channels# ai-chapter# alerts# backend# bugs# confusion-clinic# curiosity lab# engineering# general# iiminny-bg# platform-tickets# product launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yousit the people of jimi..^ Direct messages.3 Aneliya Angelova, ...*% Stoyan Tanev2 Stefka StovanovaVes. Galva DimitrovaR Aneliva Angelova Lplattorm-inn….8 10MessagesChannel OverviewMoreкьлeтоnday. May 4th ~ ябва ла иматu conng idVasil Vasiley 2.18 PMтрябва да има нещо уникално на нивоteam, може да e teamld, team uuid, conngid, важното е да гарантира изолиранеNikolav Ivanoy 2:23 PM3k na EU,900 на US, ще трябва направяедна команда да ги ре-импортнемTuesday. May 5thSteliyan Georgiev 11:44 AMМоля погледнете този ПР, когато иматевреме. Претакал сьм го вече през@claude ревюъра.https://github.com/jiminny/prophet/pull/49Aneliva Angelova 9:37 AMобро утро, тази сутрин вилях. че съм•сьс спалнала гума и чакам ла ми язалепят. Няма ла успея за лейлито.Message & platform-inner-team+ Aalminny.at/(7 JiMinNYPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentrylPull requests • jiminny/appTue 5g For you(• Recent* Starred0+ Apps|O, Spaces• Jiminny (New)|10 Platform TeamIll Caoture TeamlID Enterprise Stability I.IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations- Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalatiol: Slack integrationReporting Center|[* Add shortcut1Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebarMay 2026 Week19Chloe Cross (Parental Leave - 256 days)Andrea Llatanova (Parental Leave - Tos days)07:0008:0013:00115:00 AliSunnort Dailv isioo16:001Sos Scrum of Scrum:17:00|20:00|WedoThu 7Stoyan Tomov (PTO - 2 days)Daily - Plattorm 09:45wenhreenSunnort Daily 15:001kas/Stefka 121Fri81Martin Petkov (PTO - 1 dav)Daily - Plattorm 09:45Sunnort Daily 15:00 1Sat" Dally - Platrorm • nowThu 7 May 9:46:42Week vSun 10100% 152-a Search eventsDallv - Plattorm09:45-10:05 20 minJoin Google MeetUseful shortcutsCommand menuMenu bar calendarcontrol* KTogale sidebarGo to dateAll keyboara snortcutsAlexieva kidk14:00-15:00Get Calendar to go...
|
NULL
|
6066935325025073996
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
ActivityFllesMoreNotion CalendarVIewWindowJiminny. ActivityFllesMoreNotion CalendarVIewWindowJiminny... v• lminnv-x-integrat...• platform-inner-team# Channels# ai-chapter# alerts# backend# bugs# confusion-clinic# curiosity lab# engineering# general# iiminny-bg# platform-tickets# product launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yousit the people of jimi..^ Direct messages.3 Aneliya Angelova, ...*% Stoyan Tanev2 Stefka StovanovaVes. Galva DimitrovaR Aneliva Angelova Lplattorm-inn….8 10MessagesChannel OverviewMoreкьлeтоnday. May 4th ~ ябва ла иматu conng idVasil Vasiley 2.18 PMтрябва да има нещо уникално на нивоteam, може да e teamld, team uuid, conngid, важното е да гарантира изолиранеNikolav Ivanoy 2:23 PM3k na EU,900 на US, ще трябва направяедна команда да ги ре-импортнемTuesday. May 5thSteliyan Georgiev 11:44 AMМоля погледнете този ПР, когато иматевреме. Претакал сьм го вече през@claude ревюъра.https://github.com/jiminny/prophet/pull/49Aneliva Angelova 9:37 AMобро утро, тази сутрин вилях. че съм•сьс спалнала гума и чакам ла ми язалепят. Няма ла успея за лейлито.Message & platform-inner-team+ Aalminny.at/(7 JiMinNYPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentrylPull requests • jiminny/appTue 5g For you(• Recent* Starred0+ Apps|O, Spaces• Jiminny (New)|10 Platform TeamIll Caoture TeamlID Enterprise Stability I.IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations- Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalatiol: Slack integrationReporting Center|[* Add shortcut1Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebarMay 2026 Week19Chloe Cross (Parental Leave - 256 days)Andrea Llatanova (Parental Leave - Tos days)07:0008:0013:00115:00 AliSunnort Dailv isioo16:001Sos Scrum of Scrum:17:00|20:00|WedoThu 7Stoyan Tomov (PTO - 2 days)Daily - Plattorm 09:45wenhreenSunnort Daily 15:001kas/Stefka 121Fri81Martin Petkov (PTO - 1 dav)Daily - Plattorm 09:45Sunnort Daily 15:00 1Sat" Dally - Platrorm • nowThu 7 May 9:46:42Week vSun 10100% 152-a Search eventsDallv - Plattorm09:45-10:05 20 minJoin Google MeetUseful shortcutsCommand menuMenu bar calendarcontrol* KTogale sidebarGo to dateAll keyboara snortcutsAlexieva kidk14:00-15:00Get Calendar to go...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
207
|
11
|
3
|
2026-05-07T06:46:45.320918+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136405320_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+f Font/(а мсР83 JimleE3 smihttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37?selectedissue=JY-20352D ProjectsE DatadogPlatform Team %.Q Search boards00$ sY-20285 / E JY-20352AJ Panorama for CailScoring in OUAUTOMATED AT SCORINGDuckoeД JY-2036125 ****= 3[HubSpot] Optimise CRMrometonueon oritsnoospor account conassBacklogX0E SY-20725Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEKacweE JY-199514. Opportunities that have owner. id, but no user id should be ignored when syncing.SubtasksLinked work itemsNoeunikoe weKi~ ActivityARHistoryWork logAdd a comment.…Suggest a replyStatus update..Fwswes wwStefka StoyanovaDone in sprint 2: 4 dayswixolayvaeThanks…aaroororwownuieerieweyhnnn• JmirE3 PromL TasesD Dev- UXIn QA1% Improve Technical Story~ DetailsAssigneeNikolay IvanovAssign to me@ Vasil VasievDevelcomenQ Open with VS Code1 branch15 commits1 pull request2 bulidsComponentsSweeToeeAdd optionsLabels8 days agcOPEN9:46 AM | Daily - PlatformDaily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:46:4500Thu 7 May 9:46L Al BockmarxsGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotonAJREPORTSDeployed8 20572 1 0000=GOK Va ALUeД JY-2072610•=Allow users to deiete SSand Panorama promptswhen those are used in a..АКrОКISDeployedRelease AJ PanoramaeeweeuoteAJREPORTSDeployed9-20740 05 11 •.*:vurereinosummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov2 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik1:0411!...
|
NULL
|
-3141753751662519266
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+f Font/(а мсР83 JimleE3 smihttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37?selectedissue=JY-20352D ProjectsE DatadogPlatform Team %.Q Search boards00$ sY-20285 / E JY-20352AJ Panorama for CailScoring in OUAUTOMATED AT SCORINGDuckoeД JY-2036125 ****= 3[HubSpot] Optimise CRMrometonueon oritsnoospor account conassBacklogX0E SY-20725Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEKacweE JY-199514. Opportunities that have owner. id, but no user id should be ignored when syncing.SubtasksLinked work itemsNoeunikoe weKi~ ActivityARHistoryWork logAdd a comment.…Suggest a replyStatus update..Fwswes wwStefka StoyanovaDone in sprint 2: 4 dayswixolayvaeThanks…aaroororwownuieerieweyhnnn• JmirE3 PromL TasesD Dev- UXIn QA1% Improve Technical Story~ DetailsAssigneeNikolay IvanovAssign to me@ Vasil VasievDevelcomenQ Open with VS Code1 branch15 commits1 pull request2 bulidsComponentsSweeToeeAdd optionsLabels8 days agcOPEN9:46 AM | Daily - PlatformDaily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:46:4500Thu 7 May 9:46L Al BockmarxsGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotonAJREPORTSDeployed8 20572 1 0000=GOK Va ALUeД JY-2072610•=Allow users to deiete SSand Panorama promptswhen those are used in a..АКrОКISDeployedRelease AJ PanoramaeeweeuoteAJREPORTSDeployed9-20740 05 11 •.*:vurereinosummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov2 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik1:0411!...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
237
|
11
|
21
|
2026-05-07T06:48:03.561306+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136483561_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
+FirefoxEditSFileViewHistoryBookmarksProfilesTools +FirefoxEditSFileViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)M Inbox57 Servicfr FontAResd(2 MCPE3 JiminE3 Smie• Jmir© JiminE3 Prom:DaladodClauớnD TasxsD DevPlatform Team %.Q Search boardP JI-NESTT W JT-20500AI Review - Q1 - Summary/Action items/Key PointsIn Dev vI Improve StoryAJ Panorama for CallScoring in OUAUTOMATED AI SCORINGDackoeД JY-20301~ Details25 •***= 3[HubSpot] Optimise CRMromatonieon ooiesenoospor accountsrconassBacklog0 JY-20725~ DescriptionRun Al evaluations for all Al services against the latest versions of trending LLMs and store the results in Google Drive. Wewant to see how our features are tracking comparing to new models that are coming out.• Summary on Call• Action Items on Cal |* Key Pomks on Cal• AA on Call•AAODCS• Identity participants for mono callis• ensure the evaluations are done wih a smarter model and the scores are accuratelAssignee3 Steliyan GeorgievAssign to me2 Galya DimitrovaSetup test coverage forProphet in SonarMAINTENAKacwaE JY-19951Uooate the toyot Kemore oue ooibtrs dcumoeDevelopmentQ Open with VS Code1 branch14 commits1 pull request4 builds2 days agoMEROEDSubtasks|Releases••+66% Done2 See all deploymentsVorkPriority= MediumSteliyan...componentPlatform= MediumSicirvanJY-20569 CLONE - Key points evaluston |8 Unassign...Sub-Productototcon• JiminLộ39:48 AM | Daily - Platform→Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:48:0357|008z MorL Al BookmarkslGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed8 203721 ee00=GrOK Va ALUeД JY-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a.AmrОкiDeployedRelease AJ PanoramaAJREPORTSDeployed0-20740 05 1) •***=trenenoesummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik2:23...
|
NULL
|
-2009006022483092856
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
+FirefoxEditSFileViewHistoryBookmarksProfilesTools +FirefoxEditSFileViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)M Inbox57 Servicfr FontAResd(2 MCPE3 JiminE3 Smie• Jmir© JiminE3 Prom:DaladodClauớnD TasxsD DevPlatform Team %.Q Search boardP JI-NESTT W JT-20500AI Review - Q1 - Summary/Action items/Key PointsIn Dev vI Improve StoryAJ Panorama for CallScoring in OUAUTOMATED AI SCORINGDackoeД JY-20301~ Details25 •***= 3[HubSpot] Optimise CRMromatonieon ooiesenoospor accountsrconassBacklog0 JY-20725~ DescriptionRun Al evaluations for all Al services against the latest versions of trending LLMs and store the results in Google Drive. Wewant to see how our features are tracking comparing to new models that are coming out.• Summary on Call• Action Items on Cal |* Key Pomks on Cal• AA on Call•AAODCS• Identity participants for mono callis• ensure the evaluations are done wih a smarter model and the scores are accuratelAssignee3 Steliyan GeorgievAssign to me2 Galya DimitrovaSetup test coverage forProphet in SonarMAINTENAKacwaE JY-19951Uooate the toyot Kemore oue ooibtrs dcumoeDevelopmentQ Open with VS Code1 branch14 commits1 pull request4 builds2 days agoMEROEDSubtasks|Releases••+66% Done2 See all deploymentsVorkPriority= MediumSteliyan...componentPlatform= MediumSicirvanJY-20569 CLONE - Key points evaluston |8 Unassign...Sub-Productototcon• JiminLộ39:48 AM | Daily - Platform→Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:48:0357|008z MorL Al BookmarkslGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed8 203721 ee00=GrOK Va ALUeД JY-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a.AmrОкiDeployedRelease AJ PanoramaAJREPORTSDeployed0-20740 05 1) •***=trenenoesummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik2:23...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
238
|
12
|
16
|
2026-05-07T06:48:03.562243+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136483562_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerireroxcalToolsHelpMistorboo ActivityFllesLaterMorerireroxcalToolsHelpMistorbookmarksJiminny...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..0 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -F Steikg Stoyanova®. Ves. Galya Dimitrova E. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...itt AppsS Jira CloudToastProtllesWindow& platform-inn...8 10Channel OverviewMorenday, May 4th ~ )ябва да иматu config idVasil Vasiley 2.18 PMтрябва да има нещо уникално на нивоteam, може да e teamld, team uuid, configid, важното е да гарантира изолиранеNikolav Ivanoy 2:23 PM3k na EU,900 на US, ще трябва направяедна команда да ги ре-импортнемTuesday. May 5thSteliyan Georgiev# 11:44 AMМоля погледнете този ПР, когато иматевреме. Претакал сьм го вече през@claude ревюъра.https://github.com/jiminny/prophet/pull/49Aneliva Angelova 9:37 AMобро утро, тази сутрин вилях. че съмсьс спаднала гума и чакам да ми язалепят. Няма ла успея за лейлито.Message & platform-inner-team+ AaPlatform Sprint 3 Q2 - Platforr7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appNew Tab$0Dally - Platrorm • now100% C42 &• Thu 7 May 9:48:03© jiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...u Processina leamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateC Ask Rovo ® Ê QSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OO1 Epic Type v Quick filtes vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|11.000=$PO ACCEPTANCEDEPLOY 7Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QAAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8•..20352 3 87 •00=0+ CreateGrok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=0Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
8372773045467727626
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerireroxcalToolsHelpMistorboo ActivityFllesLaterMorerireroxcalToolsHelpMistorbookmarksJiminny...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..0 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -F Steikg Stoyanova®. Ves. Galya Dimitrova E. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...itt AppsS Jira CloudToastProtllesWindow& platform-inn...8 10Channel OverviewMorenday, May 4th ~ )ябва да иматu config idVasil Vasiley 2.18 PMтрябва да има нещо уникално на нивоteam, може да e teamld, team uuid, configid, важното е да гарантира изолиранеNikolav Ivanoy 2:23 PM3k na EU,900 на US, ще трябва направяедна команда да ги ре-импортнемTuesday. May 5thSteliyan Georgiev# 11:44 AMМоля погледнете този ПР, когато иматевреме. Претакал сьм го вече през@claude ревюъра.https://github.com/jiminny/prophet/pull/49Aneliva Angelova 9:37 AMобро утро, тази сутрин вилях. че съмсьс спаднала гума и чакам да ми язалепят. Няма ла успея за лейлито.Message & platform-inner-team+ AaPlatform Sprint 3 Q2 - Platforr7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appNew Tab$0Dally - Platrorm • now100% C42 &• Thu 7 May 9:48:03© jiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...u Processina leamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateC Ask Rovo ® Ê QSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OO1 Epic Type v Quick filtes vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|11.000=$PO ACCEPTANCEDEPLOY 7Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QAAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8•..20352 3 87 •00=0+ CreateGrok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=0Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
236
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
239
|
12
|
17
|
2026-05-07T06:48:05.220017+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136485220_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanovae VesP. Galya Dimitrova ER. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev2. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelp@ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvves 5:1здрастиLukas Kovalik " 5:36 PMисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя kеу, май вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.E3 12 replies Last reply 9 days agoLukas Kovalik 5:44 PMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aa I* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiail Sentryf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C4 &• Thu 7 May 9:48:04©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateC Ask Rovo ® Ê QSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - SummarviAction items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=đRelease AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
4631794842439476285
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanovae VesP. Galya Dimitrova ER. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev2. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelp@ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvves 5:1здрастиLukas Kovalik " 5:36 PMисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя kеу, май вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.E3 12 replies Last reply 9 days agoLukas Kovalik 5:44 PMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aa I* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiail Sentryf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C4 &• Thu 7 May 9:48:04©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateC Ask Rovo ® Ê QSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - SummarviAction items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=đRelease AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
240
|
11
|
22
|
2026-05-07T06:48:19.673043+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136499673_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+Platform Team %.Q Search boardS00AJ Panorama for CallScoring in OUAUTOMATED AI SCORINGDackoeД JY-2030125 ****= $[HubSpot] Optimise CRMremoteniweonoriesnuospor accountsr conassBacklogDE JY-20725Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEваскіояE JY-19951(2 мCPE3 JiminE Datados* Claude9 JT-122ST 4 07-40500AI Review - Q1 - Summary/Action items/Key Points~ DescriptionRun Al evaluations for all Al services against the latest versions of trending LLMs and store the results in Google Drive. Wewant to see how our features are tracking comparing to new models that are coming out.• Summary on Call• Action Itens on Call* Key Pomks on Cal• AA on Call|•AAODCS• Identify participants foe mono calis• ensure the evaluations are done wüh a smarter model and the scores are sccuratelUooate the teot Kemore ore oolotrs dcumoeSubtasks|66% DoneVOrKPriority% JY-20567 CLONE - Summary evaluation= MediumSteliyan ..= Medium% JY-20569 CLONE - Key points evaluston8) Unassign.• Jmir000)E3 Prom• JmioL Tasesrsigts & coachnC Dev- UXIn DevI Improve Story~ DetailsAssigneeSteliyan GeorgievAssign to meReporter2 Galya DimitrovaDevelopment|Q Open with VS Code1 branch14 commits1 pull request4 builds2 days agoWENOLDReteases2 See all deploymentsComponenPlatformSub-ProductototconLộ39:48 AM | Daily - Platform→• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:48:1988• Thu 7 May 9:48z MolL Al BookmarxslGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed-20372 |1 11 •*** =GOK Va ALUeД 3Y-2072610 .=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a.AJREPORTSDeployedioweeoee=Release AJ PanoramaAJREPORTSDeployed0-20740 05 1 •***=summary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik2:38...
|
NULL
|
-6529263094429922653
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+Platform Team %.Q Search boardS00AJ Panorama for CallScoring in OUAUTOMATED AI SCORINGDackoeД JY-2030125 ****= $[HubSpot] Optimise CRMremoteniweonoriesnuospor accountsr conassBacklogDE JY-20725Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEваскіояE JY-19951(2 мCPE3 JiminE Datados* Claude9 JT-122ST 4 07-40500AI Review - Q1 - Summary/Action items/Key Points~ DescriptionRun Al evaluations for all Al services against the latest versions of trending LLMs and store the results in Google Drive. Wewant to see how our features are tracking comparing to new models that are coming out.• Summary on Call• Action Itens on Call* Key Pomks on Cal• AA on Call|•AAODCS• Identify participants foe mono calis• ensure the evaluations are done wüh a smarter model and the scores are sccuratelUooate the teot Kemore ore oolotrs dcumoeSubtasks|66% DoneVOrKPriority% JY-20567 CLONE - Summary evaluation= MediumSteliyan ..= Medium% JY-20569 CLONE - Key points evaluston8) Unassign.• Jmir000)E3 Prom• JmioL Tasesrsigts & coachnC Dev- UXIn DevI Improve Story~ DetailsAssigneeSteliyan GeorgievAssign to meReporter2 Galya DimitrovaDevelopment|Q Open with VS Code1 branch14 commits1 pull request4 builds2 days agoWENOLDReteases2 See all deploymentsComponenPlatformSub-ProductototconLộ39:48 AM | Daily - Platform→• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:48:1988• Thu 7 May 9:48z MolL Al BookmarxslGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed-20372 |1 11 •*** =GOK Va ALUeД 3Y-2072610 .=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a.AJREPORTSDeployedioweeoee=Release AJ PanoramaAJREPORTSDeployed0-20740 05 1 •***=summary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik2:38...
|
237
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
241
|
11
|
23
|
2026-05-07T06:48:22.691346+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136502691_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelp= C)meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+C2 MCPE3 JiminE3 Jmin0SmiriClaudPlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for CallScoring in OU(AUTOMATED AT SCORINGDackoeД JY-2030125 ****= 3[HubSpot] Optimise CRMrometonuneon oriesenoospor accountsrconassBacklog30.Jy-20725Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENAKacoaE JY-19951E Datados9 J-REST 1 JT-4050AI Review - Q1 - Summary/Action items/Key Points~ DescriptionRun Al evaluations for all Al services against the latest versions of trending LLMs and store the results in Google Drive. Wewant to see how our features are tracking comparing to new models that are coming out.• Summary on Call|• Action Iterns on Call* Key Porks on Cal• AA on Cal|•AAODCO• Identify participants for mono callis• ensure the evaluations are done wih a smarter model and the scores are sccuratelUooate the troyot Kemore o oolbtro dcumoeSubtasks|••+66% DoneVOrkPriorityC, JY-20567 CLONE - Summary evaluationl= MediumSteliyan ..= Medium% JY-20569 CLONE - Key points evaluston9:48 AM | Daily - PlatformLộ3• Jmie:E3 Prom• Jimin*×IL Tasksnsigts & coachn- Dev@2|In DevI Improve Story~ DetailsAssigneeSteliyan GeorgievAssign to me2 Galya DimitrovaDevelopmentQ Open with VS Code1 branch14 commits1 pull request4 builds2 days agoMaXOLDReleases7 See all deploymentsComponentPlatformSub-ProductMototcon→• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:48:2257|8Thu 7 May 9:48L Al BookmarxsStefka StoyanovaNikolay YankovAl Reports > Empty pagedesign and promotonAJREPORTSDeployed0 -20372 |1 П •***=.GroK và AzureA JY-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a.AJREPORTSDeployed20720 80 9900Release AJ PanoramakeeweuotesAJREPORTSDeployed0-20740 05 1) •*0:wreneinoesummary in the CRM3 othersSteliyan GeorglevLukas Kovalik2:42...
|
NULL
|
-2498406359317253429
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelp= C)meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+C2 MCPE3 JiminE3 Jmin0SmiriClaudPlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for CallScoring in OU(AUTOMATED AT SCORINGDackoeД JY-2030125 ****= 3[HubSpot] Optimise CRMrometonuneon oriesenoospor accountsrconassBacklog30.Jy-20725Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENAKacoaE JY-19951E Datados9 J-REST 1 JT-4050AI Review - Q1 - Summary/Action items/Key Points~ DescriptionRun Al evaluations for all Al services against the latest versions of trending LLMs and store the results in Google Drive. Wewant to see how our features are tracking comparing to new models that are coming out.• Summary on Call|• Action Iterns on Call* Key Porks on Cal• AA on Cal|•AAODCO• Identify participants for mono callis• ensure the evaluations are done wih a smarter model and the scores are sccuratelUooate the troyot Kemore o oolbtro dcumoeSubtasks|••+66% DoneVOrkPriorityC, JY-20567 CLONE - Summary evaluationl= MediumSteliyan ..= Medium% JY-20569 CLONE - Key points evaluston9:48 AM | Daily - PlatformLộ3• Jmie:E3 Prom• Jimin*×IL Tasksnsigts & coachn- Dev@2|In DevI Improve Story~ DetailsAssigneeSteliyan GeorgievAssign to me2 Galya DimitrovaDevelopmentQ Open with VS Code1 branch14 commits1 pull request4 builds2 days agoMaXOLDReleases7 See all deploymentsComponentPlatformSub-ProductMototcon→• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:48:2257|8Thu 7 May 9:48L Al BookmarxsStefka StoyanovaNikolay YankovAl Reports > Empty pagedesign and promotonAJREPORTSDeployed0 -20372 |1 П •***=.GroK và AzureA JY-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a.AJREPORTSDeployed20720 80 9900Release AJ PanoramakeeweuotesAJREPORTSDeployed0-20740 05 1) •*0:wreneinoesummary in the CRM3 othersSteliyan GeorglevLukas Kovalik2:42...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
242
|
11
|
24
|
2026-05-07T06:48:31.743049+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136511743_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - nowNikolay Yankov (Presenting)100% 128• Thu 7 May 9:48:3157|8+Platform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in ObAUTOMATED AI SCORINGDockiogД JY-2036125 •***= 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospor accountsrconkasePLATIORM STABILITYBacklog0 JY-20725*•**=©Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951•****= ₴fr Font/( Resoa Toots(а мCР:© Planthttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects2 SSH8aE Datadog8800018Eplc ~Тyрe ~Quick filtersCowKeVEAI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20566 2 • **= 3[POC) Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=OX JimE3 Jmin0Jimiri• Jmir© JiminE3 Prom* ClaudeL Tasks• JiminD Dev- UXComplete sprintThu 7 May 9:48L Al BookmarksSync opportunities without|nui)CLATFORM STARTUTTYIn QA-20352 [3 П ****=Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotonAJREPORTSDeployed0 -20372 | 1 •***=Grok via AzureDeployedДJY-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed-20770 8 •=Release AJ PanoramaAJREPORTSR -20780 05 1l •0*0 =Wrong formatting forsummary in the CRMNikolay NikolovNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik2:51Sộ39:48 AM | Daily - Platform...
|
NULL
|
-6330531349033056776
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - nowNikolay Yankov (Presenting)100% 128• Thu 7 May 9:48:3157|8+Platform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in ObAUTOMATED AI SCORINGDockiogД JY-2036125 •***= 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospor accountsrconkasePLATIORM STABILITYBacklog0 JY-20725*•**=©Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951•****= ₴fr Font/( Resoa Toots(а мCР:© Planthttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects2 SSH8aE Datadog8800018Eplc ~Тyрe ~Quick filtersCowKeVEAI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20566 2 • **= 3[POC) Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=OX JimE3 Jmin0Jimiri• Jmir© JiminE3 Prom* ClaudeL Tasks• JiminD Dev- UXComplete sprintThu 7 May 9:48L Al BookmarksSync opportunities without|nui)CLATFORM STARTUTTYIn QA-20352 [3 П ****=Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotonAJREPORTSDeployed0 -20372 | 1 •***=Grok via AzureDeployedДJY-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed-20770 8 •=Release AJ PanoramaAJREPORTSR -20780 05 1l •0*0 =Wrong formatting forsummary in the CRMNikolay NikolovNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik2:51Sộ39:48 AM | Daily - Platform...
|
241
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
243
|
12
|
18
|
2026-05-07T06:48:35.802874+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136515802_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya Dimitrova EPº. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev2. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali…..#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelpQ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvves 5:1здрастиLukas Kovalik " 5:36 PMисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя кеу, маи вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.E3 12 replies Last reply 9 days agoLukas Kovalik #R 5-44 pMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aa I* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn *7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C4 &• Thu 7 May 9:48:35© jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Desk# Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: OperationsConfluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateC Ask Rovo ® Ê QSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=$Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
-1616410140137764306
|
NULL
|
idle
|
ocr
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya Dimitrova EPº. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev2. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali…..#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelpQ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvves 5:1здрастиLukas Kovalik " 5:36 PMисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя кеу, маи вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.E3 12 replies Last reply 9 days agoLukas Kovalik #R 5-44 pMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aa I* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn *7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C4 &• Thu 7 May 9:48:35© jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Desk# Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: OperationsConfluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateC Ask Rovo ® Ê QSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=$Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
239
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
244
|
11
|
25
|
2026-05-07T06:49:02.139770+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136542139_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comDaily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:49:01Nikolay Yankov (Presenting)8+M InboxPlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in ObAUTOMATED AI SCORINGDeckiogR JY-2030125 -n*=[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accountsrconkastPLATFORM STABILITYBacklog0 JY-20725*****=©Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951• •***= *5 Servirf FookA( Resoa Toots(а мсР© PlantX JimiE3 Smin0Jimiri• Jmirhttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects2) SSH8a DatadosL Tases8800018Eplc ~Type ~Quick filtersAI Review - Q1 -Points CeGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • **= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=OSync opportunities without|nul)CATFORM STARTUTYIn QA0 -20352 |3 1 ****=©E3 Prom• JiminD Dev- UXComplete sprintЕ3 МCРThu 7 May 9:40L Al BookmarxsGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 /1 П •=•=Grok via AzureDeployedД 5y-20726 11 • "= 3Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a.AJREPORTSDeployed30 -20770 80 •099-Release AJ PanoramaAJREPORTS0 -20780 05 1) •***=Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik3:21Sộ39:49 AM | Daily - Platform...
|
NULL
|
-1073159918057419351
|
NULL
|
idle
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comDaily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:49:01Nikolay Yankov (Presenting)8+M InboxPlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in ObAUTOMATED AI SCORINGDeckiogR JY-2030125 -n*=[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accountsrconkastPLATFORM STABILITYBacklog0 JY-20725*****=©Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951• •***= *5 Servirf FookA( Resoa Toots(а мсР© PlantX JimiE3 Smin0Jimiri• Jmirhttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects2) SSH8a DatadosL Tases8800018Eplc ~Type ~Quick filtersAI Review - Q1 -Points CeGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • **= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=OSync opportunities without|nul)CATFORM STARTUTYIn QA0 -20352 |3 1 ****=©E3 Prom• JiminD Dev- UXComplete sprintЕ3 МCРThu 7 May 9:40L Al BookmarxsGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 /1 П •=•=Grok via AzureDeployedД 5y-20726 11 • "= 3Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a.AJREPORTSDeployed30 -20770 80 •099-Release AJ PanoramaAJREPORTS0 -20780 05 1) •***=Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik3:21Sộ39:49 AM | Daily - Platform...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
245
|
12
|
19
|
2026-05-07T06:49:06.497637+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136546497_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya Dimitrova EPº. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev2. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali…..#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelpQ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvves 5:1здрастиLukas Kovalik " 5:36 PMисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя кеу, маи вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.E3 12 replies Last reply 9 days agoLukas Kovalik #R 5-44 pMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aa I* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn *7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C42 &• Thu 7 May 9:49:06© jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Desk# Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: OperationsConfluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateMAsk RovSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=$Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
-4798883496974364411
|
NULL
|
idle
|
ocr
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya Dimitrova EPº. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev2. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali…..#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelpQ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvves 5:1здрастиLukas Kovalik " 5:36 PMисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя кеу, маи вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.E3 12 replies Last reply 9 days agoLukas Kovalik #R 5-44 pMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aa I* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn *7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C42 &• Thu 7 May 9:49:06© jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Desk# Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: OperationsConfluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateMAsk RovSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=$Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
246
|
11
|
26
|
2026-05-07T06:49:08.069178+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136548069_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelp$ 0meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+(а МCР:©PtantE3 min© Jmin© Jmie© JiminE3 Prom© 3min© JminL TasksKnsyes& coachn.l DevL UXPlatform Team %Q Search boardScoring in Ou(AUTOMATED AI ECORINGDeckiogД SY-20361 [25 **** = 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deietenoospor accountsrconkactCLATFCRM STARRUITYBacklogC Jy-20725x•*=0Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951•****= 157 Serviifm Font/* CiauD ProjectsX) SSH8800018Epic ~TypeANDEV2AI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE.In Dev0-20560 2 • ****= 1[POC)Jiminny MCPConnectorIn ProgressQ JY-2062510 ***=OQuick fittersSync opportunities withoutaeonaerluterenui(CATFOIM STARTUTINin oA0 -20352 |3 11 ****=Sộ39:49 AM | Daily - Platform• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:49:078= Mo?l+ AtteriThu 7 May 9:40L Al bockmarksGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 |1 П •==* = /Grok via AzureД 3r-2072610"= 1Allow users to deiete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AUREPORTSDeployed0 -20720 80 88095Release AJ PanoramaAJREPORTS20740 05 1 0000=Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik3:27...
|
NULL
|
-4353266489600929422
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelp$ 0meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comNikolay Yankov (Presenting)+(а МCР:©PtantE3 min© Jmin© Jmie© JiminE3 Prom© 3min© JminL TasksKnsyes& coachn.l DevL UXPlatform Team %Q Search boardScoring in Ou(AUTOMATED AI ECORINGDeckiogД SY-20361 [25 **** = 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deietenoospor accountsrconkactCLATFCRM STARRUITYBacklogC Jy-20725x•*=0Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951•****= 157 Serviifm Font/* CiauD ProjectsX) SSH8800018Epic ~TypeANDEV2AI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE.In Dev0-20560 2 • ****= 1[POC)Jiminny MCPConnectorIn ProgressQ JY-2062510 ***=OQuick fittersSync opportunities withoutaeonaerluterenui(CATFOIM STARTUTINin oA0 -20352 |3 11 ****=Sộ39:49 AM | Daily - Platform• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:49:078= Mo?l+ AtteriThu 7 May 9:40L Al bockmarksGroup: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 |1 П •==* = /Grok via AzureД 3r-2072610"= 1Allow users to deiete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AUREPORTSDeployed0 -20720 80 88095Release AJ PanoramaAJREPORTS20740 05 1 0000=Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yankov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik3:27...
|
244
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
247
|
11
|
27
|
2026-05-07T06:49:11.077460+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136551077_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:49:10Nikolay Yankov (Presenting)8+Platform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in ObAUTOMATED AI SCORINGDeckIogA JY-2036125 ****= 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospor accountsconkasePLATIORM STABILITYBacklog0 JY-20725*•**=@Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951••*.*= *57 Serviifr FontA(a Toots[О МCP:©PlantE3 JiminE3 Sminhttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects8 SSH84 Datados* Claude8800018Eplc ~Тyрe ~Quick filtersAI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • **= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 SY-2062510 ****=O• JmieE3 Prom• JiminL Tasksrigts & coachn-C Dev- UMComplete sprintЕ3 МCРThu 7 May 9:40L Al BookmarxsSync opportunities without|nut)CATFORM STARTUTYIn QA0 -20352 |3 1 ****=©Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 /0 П •***=Grok via AzureDeployed2 J7-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed0 -20720 86 •009=Release AJ PanoramaAJREPORTS0 -20780 05 1l •0** =Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yanko3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik3:30Sộ39:49 AM | Daily - Platform...
|
NULL
|
4730858837718206855
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:49:10Nikolay Yankov (Presenting)8+Platform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in ObAUTOMATED AI SCORINGDeckIogA JY-2036125 ****= 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospor accountsconkasePLATIORM STABILITYBacklog0 JY-20725*•**=@Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951••*.*= *57 Serviifr FontA(a Toots[О МCP:©PlantE3 JiminE3 Sminhttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects8 SSH84 Datados* Claude8800018Eplc ~Тyрe ~Quick filtersAI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • **= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 SY-2062510 ****=O• JmieE3 Prom• JiminL Tasksrigts & coachn-C Dev- UMComplete sprintЕ3 МCРThu 7 May 9:40L Al BookmarxsSync opportunities without|nut)CATFORM STARTUTYIn QA0 -20352 |3 1 ****=©Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 /0 П •***=Grok via AzureDeployed2 J7-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed0 -20720 86 •009=Release AJ PanoramaAJREPORTS0 -20780 05 1l •0** =Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Yanko3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik3:30Sộ39:49 AM | Daily - Platform...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
248
|
12
|
20
|
2026-05-07T06:49:37.075328+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136577075_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya Dimitrova EPº. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev2. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali…..#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelpQ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvves 5:1здрастиLukas Kovalik " 5:36 PMисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя кеу, маи вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.E3 12 replies Last reply 9 days agoLukas Kovalik #R 5-44 pMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aa I* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn *7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C42 &• Thu 7 May 9:49:36© jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Desk# Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: OperationsConfluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateMAsk RovSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=$Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
-571521967654249279
|
NULL
|
idle
|
ocr
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya Dimitrova EPº. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev2. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali…..#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelpQ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvves 5:1здрастиLukas Kovalik " 5:36 PMисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя кеу, маи вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.E3 12 replies Last reply 9 days agoLukas Kovalik #R 5-44 pMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aa I* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn *7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C42 &• Thu 7 May 9:49:36© jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Desk# Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: OperationsConfluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateMAsk RovSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=$Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
245
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
249
|
11
|
28
|
2026-05-07T06:49:41.455496+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136581455_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comDaily - Platform - nowNikolay Yankov (Presenting)+• JminE3 PromL Tases• JiminD DevCompiete sprintЕ3 МCРThu 7 May 9:40L Al BookmarxsPlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in ObAUTOMATED AI SCORINGDeckIogR JY-2030125 ****= 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accountsrconkastPLATIORM STABILITYBacklog0 JY-20725*•**= 0Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951• •..= *57 Servirf FontA(a TootsEO MCРI©PlantX JimirE3 Sminhttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects2) SSH84 Datados* Claude8800018Eplc ~Тype ~Quick filtersCowKEVAI Review - Q1 -Points CeGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • **= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=OSync opportunities without|nul)CCATFORM STARTUTTYIn QA0 -20352 |3 1 ****=©Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 |0 1 •0=* = /Grok via AzureDeployedД 5y-2076 1 • "= 2Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed30 -20770 80 •099Release AJ Panorama0 -20740 05 1) •*** =Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaSteliyan GeorgievLukas Kovalik4:00Sộ39:49 AM | Daily - Platform8• Thu 7 May 9:49:418Nikolay Nikolov3 others...
|
NULL
|
-6479810548163369884
|
NULL
|
idle
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comDaily - Platform - nowNikolay Yankov (Presenting)+• JminE3 PromL Tases• JiminD DevCompiete sprintЕ3 МCРThu 7 May 9:40L Al BookmarxsPlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in ObAUTOMATED AI SCORINGDeckIogR JY-2030125 ****= 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accountsrconkastPLATIORM STABILITYBacklog0 JY-20725*•**= 0Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951• •..= *57 Servirf FontA(a TootsEO MCРI©PlantX JimirE3 Sminhttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects2) SSH84 Datados* Claude8800018Eplc ~Тype ~Quick filtersCowKEVAI Review - Q1 -Points CeGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • **= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=OSync opportunities without|nul)CCATFORM STARTUTTYIn QA0 -20352 |3 1 ****=©Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 |0 1 •0=* = /Grok via AzureDeployedД 5y-2076 1 • "= 2Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed30 -20770 80 •099Release AJ Panorama0 -20740 05 1) •*** =Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaSteliyan GeorgievLukas Kovalik4:00Sộ39:49 AM | Daily - Platform8• Thu 7 May 9:49:418Nikolay Nikolov3 others...
|
247
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
250
|
11
|
29
|
2026-05-07T06:50:06.517964+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136606517_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelp$ 0meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:50:06Nikolay Yankov (Presenting)8+Platform Team %.Q Search boardScoring in OuAUTOMATED AI SCORINGDeckIogД JY-20301 25 ****= $[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accounts conkasePLATIORM STABILITYBacklog0 JY-20725*****= @Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951••***= *Servfr Font/a Toois(а мCР:©PlantX JimE3 Sminhttps://fminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects84 Datados8800018Eplc ~Тyрe ~Quick filtersCowKEVEAI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • ***= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=O• JmieE3 Prom• JiminL TasksKrgts & coachn.D Dev- UXComplete sprintz MolThu 7 May 9:50L Al BookmarksWAOTAESync opportunities without|nul)CCATFORM STARTUTTYIn QA0 -20352 |3 1 ****=©Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 /1 1 •=* = /Grok via AzureDeployedД J7-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed_20720 |1 1 •*** =Release AJ Panorama0 -20780 05 1) •0** =Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Nikolov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik4:259:50 AM | Daily - PlatformSộ3...
|
NULL
|
1613326392132540369
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelp$ 0meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:50:06Nikolay Yankov (Presenting)8+Platform Team %.Q Search boardScoring in OuAUTOMATED AI SCORINGDeckIogД JY-20301 25 ****= $[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accounts conkasePLATIORM STABILITYBacklog0 JY-20725*****= @Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951••***= *Servfr Font/a Toois(а мCР:©PlantX JimE3 Sminhttps://fminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects84 Datados8800018Eplc ~Тyрe ~Quick filtersCowKEVEAI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • ***= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=O• JmieE3 Prom• JiminL TasksKrgts & coachn.D Dev- UXComplete sprintz MolThu 7 May 9:50L Al BookmarksWAOTAESync opportunities without|nul)CCATFORM STARTUTTYIn QA0 -20352 |3 1 ****=©Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 /1 1 •=* = /Grok via AzureDeployedД J7-207261 0 •=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed_20720 |1 1 •*** =Release AJ Panorama0 -20780 05 1) •0** =Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Nikolov3 othersSteliyan GeorgievLukas Kovalik4:259:50 AM | Daily - PlatformSộ3...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
251
|
12
|
21
|
2026-05-07T06:50:06.453961+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136606453_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi...Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya Dimitrova EPº. Aneliya Angelova€. Vasil Vasilev. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali…..#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelpQ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvVes 5:139 нисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя кеу, маи вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.12 replies View threadayLukas Kovalik 5:44 PMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aal* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn *7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witia) Sentryf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C42 &• Thu 7 May 9:50:06©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateMAsk RovSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=$Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
-4535395102820509473
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-cl HomeActivityLaterMoreSlackJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bg# platform-tickets# product_launches# random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi...Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya Dimitrova EPº. Aneliya Angelova€. Vasil Vasilev. James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali…..#i: AppsS Jira CloudI& ToastiHistoryWindowHelpQ Describe what you are looking for&. Ves• Messagest Add canvasMoreTuesday. April 28thvVes 5:139 нисках да те питам credentials на AWS.Направих server на постмарк за QAI ноне знам как да добавя кеу, маи вече не еnрез env. има ли някакви инструкции.12 replies View threadayLukas Kovalik 5:44 PMИ друго изглежда че има едни flaviconкойто изглежда по-различно на арр и назабелязах че май идва от S3https://us-east-2.console.aws.amazon.com/s3/object/stage.ext.jiminny.public?region=us-east-Snrefxetavicon icdможе ли да го сменя, и съответно и напрод ако се окаже товаVes 6:36 PMвиж че има .ext. в името, това не е ли отextension apphttos:/github.com/uminnv/extension-aob/tree/master/ouolidMessage Ves+ Aal* Platform Sprint 3 Q2 - Platforn *7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witia) Sentryf Pull requests • jiminny/app- New Tab$0Dally - Platrorm • now100% C42 &• Thu 7 May 9:50:06©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNY@ For you© Recent# Starred8$ AppsO, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut# Archived work items= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateMAsk RovSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms € Components % Development % Code O Security & Releases# DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDQA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync onportunities without ...a local owner (user_id isnull) 0PLATFORM STABILITYIn QA•..20352 3 87 •00=0Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklog#JY-20725 4 0000 = a[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =0Grok via AzureMAINTENANCEDeployedI JY-20726 1 0 00=1Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=$Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
252
|
11
|
30
|
2026-05-07T06:50:20.604578+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136620604_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:50:20Nikolay Yankov (Presenting)8+X JimiE3 smie• JmirE3 Prom• JiminD Dev- UXCompiete sprintThu 7 May 9:50L Al BookmarksSPlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in OuAUTOMATED AI SCORINGDeckiogP JY-2030125 •***= 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accountst conkasePLATFORM STABILITYBacklog0 JY-20725*•**= ©Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951• •***= *C7 ServiiJr FontA( Resoa Toots[а мсР© Planthttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects8) SSH84 E Datadod8800018Eplc ~Type ~Quick filtersCowKEVAI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • ***= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=OSync opportunities without|nul)CLATFORM STARTUTYIn QA0 -20352 /3 11 ****=Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed20372 1 000o =Grok via AzureUewouД J-207261 0+=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed30 -20770 889008=Release AJ PanoramaAJREPORTSDeployed0-20740 05 1) •***=Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Nikolov3 othersSteliyan Georgiev9:50 AM | Daily - Platform$Lukas Kovalik4:39Sộ3...
|
NULL
|
924997846600091777
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:50:20Nikolay Yankov (Presenting)8+X JimiE3 smie• JmirE3 Prom• JiminD Dev- UXCompiete sprintThu 7 May 9:50L Al BookmarksSPlatform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in OuAUTOMATED AI SCORINGDeckiogP JY-2030125 •***= 1[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accountst conkasePLATFORM STABILITYBacklog0 JY-20725*•**= ©Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951• •***= *C7 ServiiJr FontA( Resoa Toots[а мсР© Planthttps://fiminny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects8) SSH84 E Datadod8800018Eplc ~Type ~Quick filtersCowKEVAI Review - Q1 -Points CGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • ***= 3[POC)Jiminny MCPConnectonIn Progress0 JY-2062510 ****=OSync opportunities without|nul)CLATFORM STARTUTYIn QA0 -20352 /3 11 ****=Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed20372 1 000o =Grok via AzureUewouД J-207261 0+=Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed30 -20770 889008=Release AJ PanoramaAJREPORTSDeployed0-20740 05 1) •***=Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Nikolov3 othersSteliyan Georgiev9:50 AM | Daily - Platform$Lukas Kovalik4:39Sộ3...
|
250
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
253
|
11
|
31
|
2026-05-07T06:50:26.630101+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778136626630_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:50:26Nikolay Yankov (Presenting)8+X JimzJmn• JmirE3 Prom• JiminL TasesKngts & coachn.C Dev- UXCompiete sprintThu 7 May 9:60L Al Bookmarks*Platform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in OuAUTOMATED AI SCORINGDockIogД SY-20301 25 ***= $[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accounts conkasePLATFORM STABILITYBacklogX0 JY-207251•* = 0Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951• •..*= *Servfr Font/a Toois(а мсР© Plantnny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects84E Datadog8800018Eplc ~Type ~Quick filtersCowKEVEAI Review - Q1 -Points (eGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • **= 3[POC)Jiminny MCPConnecton*In Progress0 JY-2062510 ****=OSync opportunities without|eoaeuternut)CCATFORM STARTUTTYIn QA0 -20352 [3 11 ****=Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 /1 1 •0=• = /Grok via AzureDeployedДS20726 10•=1Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed_20720 |0 1 **** =Release AJ PanoramaDeployed0 -20780 05 1l •0** =Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Nikolov3 othersSteliyan Georgiev9:50 AM | Daily - PlatformLukas Kovalik4:4511!Sộ3...
|
NULL
|
4268865971188841984
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWi FirefoxFileEditViewHistoryBookmarksProfilesToolsWindowHelpmeet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com• Daily - Platform - now100% 128• Thu 7 May 9:50:26Nikolay Yankov (Presenting)8+X JimzJmn• JmirE3 Prom• JiminL TasesKngts & coachn.C Dev- UXCompiete sprintThu 7 May 9:60L Al Bookmarks*Platform Team %.Q Search boardAJ Panorama for Call|Scoring in OuAUTOMATED AI SCORINGDockIogД SY-20301 25 ***= $[HubSpot] Optimise CRMrematching on deletenoospos accounts conkasePLATFORM STABILITYBacklogX0 JY-207251•* = 0Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogE JY-19951• •..*= *Servfr Font/a Toois(а мсР© Plantnny.atlassian.net/jra/software/c/projects/JJY/boards/37D Projects84E Datadog8800018Eplc ~Type ~Quick filtersCowKEVEAI Review - Q1 -Points (eGROWTH - MAINTAIN OUR COMPEIn Dev0 -20560 2 • **= 3[POC)Jiminny MCPConnecton*In Progress0 JY-2062510 ****=OSync opportunities without|eoaeuternut)CCATFORM STARTUTTYIn QA0 -20352 [3 11 ****=Group: QueriesAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJREPORTSDeployed0 -20372 /1 1 •0=• = /Grok via AzureDeployedДS20726 10•=1Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a..AJREPORTSDeployed_20720 |0 1 **** =Release AJ PanoramaDeployed0 -20780 05 1l •0** =Wrong formatting forsummary in the CRMStefka StoyanovaNikolay Nikolov3 othersSteliyan Georgiev9:50 AM | Daily - PlatformLukas Kovalik4:4511!Sộ3...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
433
|
19
|
24
|
2026-05-07T07:10:57.083427+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137857083_m1.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder File Edit View Go•••<→сWindowHelp& S Finder File Edit View Go•••<→сWindowHelp& Support Daily - in 4 h 50 m100% (47 8 Thu 7 May 10:10:57• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com(53)Returning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?3Very goodFinder25m 9s931,7 MBLộ3Feedback...
|
NULL
|
-2671864635429002786
|
NULL
|
app_switch
|
ocr
|
NULL
|
Finder File Edit View Go•••<→сWindowHelp& S Finder File Edit View Go•••<→сWindowHelp& Support Daily - in 4 h 50 m100% (47 8 Thu 7 May 10:10:57• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com(53)Returning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?3Very goodFinder25m 9s931,7 MBLộ3Feedback...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
434
|
20
|
32
|
2026-05-07T07:10:57.014162+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137857014_m2.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomeActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-cl HomeActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -8. Stefka Stovanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReply…..• Also send as direct messageAa40 O Support Daily • in 4h 50 m100% 52Inu / May 10:10:00©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateAsk RovoSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms E Components % Development % Code O Security & Releases DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDOA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync obportunities without.a local owner (user_id isnull)PLATFORM STABILITYIn QA0...20352 3 86 •000=0AI Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklogXXJY-20725 4 0..• = =[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =Grok via AzureMAINTENANCEDeployed# JY-20726 1 0 000= @Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=đRelease AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
6001599215282143986
|
NULL
|
app_switch
|
ocr
|
NULL
|
HomeActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-cl HomeActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -8. Stefka Stovanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReply…..• Also send as direct messageAa40 O Support Daily • in 4h 50 m100% 52Inu / May 10:10:00©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateAsk RovoSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms E Components % Development % Code O Security & Releases DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDOA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync obportunities without.a local owner (user_id isnull)PLATFORM STABILITYIn QA0...20352 3 86 •000=0AI Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklogXXJY-20725 4 0..• = =[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =Grok via AzureMAINTENANCEDeployed# JY-20726 1 0 000= @Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=đRelease AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
435
|
19
|
25
|
2026-05-07T07:10:58.013110+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137858013_m1.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder FileEdit View Go<→ CWindowHelpf Support Finder FileEdit View Go<→ CWindowHelpf Support Daily - in 4h 50 m (A100% (47 8 Thu 7 May 10:10:58©[EMAIL]/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com(52)Returning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery good4 25m 9s931,7 MBLộ3Feedback...
|
NULL
|
-8762103675995234205
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
Finder FileEdit View Go<→ CWindowHelpf Support Finder FileEdit View Go<→ CWindowHelpf Support Daily - in 4h 50 m (A100% (47 8 Thu 7 May 10:10:58©[EMAIL]/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com(52)Returning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery good4 25m 9s931,7 MBLộ3Feedback...
|
433
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
436
|
20
|
33
|
2026-05-07T07:11:00.166399+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137860166_m2.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomeActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-cl HomeActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -8. Stefka Stovanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReply…..• Also send as direct messageAa40 O Support Daily • in 4h 50 m100% 52Inu / May 10:10:03©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateAsk RovoSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms E Components % Development % Code O Security & Releases DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDOA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync obportunities without.a local owner (user_id isnull)PLATFORM STABILITYIn QA0...20352 3 86 •000=0AI Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklogXXJY-20725 4 0..• = =[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =Grok via AzureMAINTENANCEDeployed# JY-20726 1 0 000= @Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=đRelease AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
-2353047081467557920
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
HomeActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-cl HomeActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -8. Stefka Stovanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReply…..• Also send as direct messageAa40 O Support Daily • in 4h 50 m100% 52Inu / May 10:10:03©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateAsk RovoSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & Timeline E Backlog II Active sprints EB Calendar L Reports Testing Board E List Z Forms E Components % Development % Code O Security & Releases DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filters vComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEDOA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog0Jy-20361 25•000=$AI Review - @1 - Summarv.Action items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync obportunities without.a local owner (user_id isnull)PLATFORM STABILITYIn QA0...20352 3 86 •000=0AI Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 8[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/contactsPLATFORM STABILITYBacklogXXJY-20725 4 0..• = =[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =Grok via AzureMAINTENANCEDeployed# JY-20726 1 0 000= @Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=đRelease AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
434
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
437
|
19
|
26
|
2026-05-07T07:11:00.248699+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137860248_m1.jpg...
|
Finder
|
Recents
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder FileEdit View Go€ • <→ CWindowHelp= < Finder FileEdit View Go€ • <→ CWindowHelp= < 40 • } Support Daily • in 4h 50m t [AJ100% (47 8 Thu 7 May 10:11:00• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com(50)Returning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery good4 25m 9s931,7 MBFinder$ILộ3Feedback...
|
NULL
|
-1948386745139772060
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
Finder FileEdit View Go€ • <→ CWindowHelp= < Finder FileEdit View Go€ • <→ CWindowHelp= < 40 • } Support Daily • in 4h 50m t [AJ100% (47 8 Thu 7 May 10:11:00• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com(50)Returning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery good4 25m 9s931,7 MBFinder$ILộ3Feedback...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
454
|
19
|
35
|
2026-05-07T07:11:19.498043+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137879498_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder FileEdit View<→ GGoWindowHelpê Support D Finder FileEdit View<→ GGoWindowHelpê Support Daily • in 4h 49m CA 100% C4 Thu 7 May 10:11:19• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com(31Returning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery goodLộ3• Feedback...
|
NULL
|
-6218260028073306806
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
Finder FileEdit View<→ GGoWindowHelpê Support D Finder FileEdit View<→ GGoWindowHelpê Support Daily • in 4h 49m CA 100% C4 Thu 7 May 10:11:19• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.com(31Returning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery goodLộ3• Feedback...
|
452
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
455
|
20
|
42
|
2026-05-07T07:11:19.406678+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137879406_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messages3 Aneliya Angelova, .•.2o Stoyan Tanev8. Stefka Stovanova1 VesGalya DimitrovaAneliva AngelovaVasil VasilevS James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali...::: Apps8 Toastlira CloudWindowmelpThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още ведньжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb62bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentrylPull requests • jiminny/appu Userpilot Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Aor 28th at 6•54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Replv..• Also send as direct messageAa••• 25m 9sg For you• Recent* Starred0+ Apps|Q SpacesJiminny (New)10 Platform TeamШ Capture TeamI Enterprise Stability I…IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations# Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalations: Slack integration• Reporting Center[* Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebar1ny.aulasslan.neuifa/sortware/c/pSpaces / Jiminnyvatorm ieam() Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama for dScoring in ODAUTOMATED AI SCOBacklog0 JY-20361|[HubSpot] Optimirematchina on delhubspot account:PLATFORM STABILIBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBackloa/ JY-19951g=me•• cFavourites)jiminnyAirDrope Recents* ApplicationsDocuments© Downloadsin lukas• iCloud Drive898 Sunc tolderO DXP4800PLUS-B5FC Network• CRM• Orange• Red• YellowCrooroBlue• Purple• All Tags.work>_ #recycleY 2026ws 1-1 2026-04-24.mp4•: Dailv 2026-04-24 mo4D User Pilot introduction Adi 2026-04-23.mp4• Daily 2026-04-23.mp40 Dailv 2026-04-22 mo4Refinement 2026-04-06.mp4• Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4a Daily 2026-01-20 mnЛDaily 2026-04-16.mp40l Plannina 2026-04-15.mo4Jser pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/• Daily 2026-04-0/.mp4Planning 2026-04-01 & task split.mp4a Daily 2026.02.21 mл/.ment 2026-03-30.mo4Daily 2026-03-30.mp4a Daily 2026-02-27 mn /Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4Mail 2026.02.22 mл/BE chapter 2026-03-20.mp4Dallv 2026-03-20,mo4al Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4Daily 2026-03-19.mp4eview 2026-03-18.mo4Dlanina 2026.02.19 mл/Dallv 2026-03-17,m04a Pefinement 2026-02-16 mn/Daily 2020-03-13.mp4@| 1-1 2026-03-12 mn/Daily 2026-03-12.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|al Pafinament 2026.02.00 mn/Dailv 2020-03-06.mo4a Dlannina 2026-02-04 mn/• Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26. movnail Gane na.06 maiGrounSupport Daily - in 4h 49m100% CQ SearchAdd TaasActionDate Modified25 Anr 2026 at 20:2724 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Anr 2006 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%3 Apr 2026 at 10:211 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1127 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:03Mer 19:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5118 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:116 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0913 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3640 MA BA0G AI A0.A10 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:56nacahanne nt digdThu 7 May 10:11:18—Caldon1,86 GB832.2 MB724 MB1,74 GB1.36 G:2,41 GB567,8 MB4.25 GEROR K MP1.16 GF513,4 MB2.75 G:ллиєр924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр10n er4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MPA7G GMCMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430.4 ME2 28 GP2.26 GEMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEn 70 Cp1,53 GB1.2 GE410 GP592.2 MBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDSG-A movieMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid6709110Moeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404.6 MEMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319 7 MEMDEG_A movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnzA Amail546.8 MB96.6 MBCA2 GMPOT movieAt movidA6 440 Calaatad 4107 T0 Aurilch))...
|
NULL
|
-8607072461931028283
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messages3 Aneliya Angelova, .•.2o Stoyan Tanev8. Stefka Stovanova1 VesGalya DimitrovaAneliva AngelovaVasil VasilevS James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali...::: Apps8 Toastlira CloudWindowmelpThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още ведньжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb62bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentrylPull requests • jiminny/appu Userpilot Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Aor 28th at 6•54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Replv..• Also send as direct messageAa••• 25m 9sg For you• Recent* Starred0+ Apps|Q SpacesJiminny (New)10 Platform TeamШ Capture TeamI Enterprise Stability I…IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations# Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalations: Slack integration• Reporting Center[* Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebar1ny.aulasslan.neuifa/sortware/c/pSpaces / Jiminnyvatorm ieam() Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama for dScoring in ODAUTOMATED AI SCOBacklog0 JY-20361|[HubSpot] Optimirematchina on delhubspot account:PLATFORM STABILIBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBackloa/ JY-19951g=me•• cFavourites)jiminnyAirDrope Recents* ApplicationsDocuments© Downloadsin lukas• iCloud Drive898 Sunc tolderO DXP4800PLUS-B5FC Network• CRM• Orange• Red• YellowCrooroBlue• Purple• All Tags.work>_ #recycleY 2026ws 1-1 2026-04-24.mp4•: Dailv 2026-04-24 mo4D User Pilot introduction Adi 2026-04-23.mp4• Daily 2026-04-23.mp40 Dailv 2026-04-22 mo4Refinement 2026-04-06.mp4• Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4a Daily 2026-01-20 mnЛDaily 2026-04-16.mp40l Plannina 2026-04-15.mo4Jser pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/• Daily 2026-04-0/.mp4Planning 2026-04-01 & task split.mp4a Daily 2026.02.21 mл/.ment 2026-03-30.mo4Daily 2026-03-30.mp4a Daily 2026-02-27 mn /Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4Mail 2026.02.22 mл/BE chapter 2026-03-20.mp4Dallv 2026-03-20,mo4al Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4Daily 2026-03-19.mp4eview 2026-03-18.mo4Dlanina 2026.02.19 mл/Dallv 2026-03-17,m04a Pefinement 2026-02-16 mn/Daily 2020-03-13.mp4@| 1-1 2026-03-12 mn/Daily 2026-03-12.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|al Pafinament 2026.02.00 mn/Dailv 2020-03-06.mo4a Dlannina 2026-02-04 mn/• Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26. movnail Gane na.06 maiGrounSupport Daily - in 4h 49m100% CQ SearchAdd TaasActionDate Modified25 Anr 2026 at 20:2724 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Anr 2006 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%3 Apr 2026 at 10:211 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1127 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:03Mer 19:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5118 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:116 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0913 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3640 MA BA0G AI A0.A10 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:56nacahanne nt digdThu 7 May 10:11:18—Caldon1,86 GB832.2 MB724 MB1,74 GB1.36 G:2,41 GB567,8 MB4.25 GEROR K MP1.16 GF513,4 MB2.75 G:ллиєр924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр10n er4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MPA7G GMCMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430.4 ME2 28 GP2.26 GEMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEn 70 Cp1,53 GB1.2 GE410 GP592.2 MBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDSG-A movieMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid6709110Moeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404.6 MEMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319 7 MEMDEG_A movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnzA Amail546.8 MB96.6 MBCA2 GMPOT movieAt movidA6 440 Calaatad 4107 T0 Aurilch))...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
456
|
19
|
36
|
2026-05-07T07:11:20.518445+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137880518_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder FileEdit View<→ GGoWindowHelpf Support D Finder FileEdit View<→ GGoWindowHelpf Support Daily • in 4h 49m0&100% C4 8 Thu 7 May 10:11:20• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comReturning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery goodLộ3• Feedback...
|
NULL
|
-1254257855182352372
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
Finder FileEdit View<→ GGoWindowHelpf Support D Finder FileEdit View<→ GGoWindowHelpf Support Daily • in 4h 49m0&100% C4 8 Thu 7 May 10:11:20• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comReturning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery goodLộ3• Feedback...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
459
|
21
|
0
|
2026-05-07T07:11:49.913008+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137909913_m1.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder File Edit View Go• •<→ CWindowHelp= < Finder File Edit View Go• •<→ CWindowHelp= < 40 • } Support Daily - in 4h 49m *100% (47 8 Thu 7 May 10:11:49• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comReturning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery goodLộ3• Feedback...
|
NULL
|
-3933829706936047727
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
Finder File Edit View Go• •<→ CWindowHelp= < Finder File Edit View Go• •<→ CWindowHelp= < 40 • } Support Daily - in 4h 49m *100% (47 8 Thu 7 May 10:11:49• =@ meet.google.com/agt-teir-cwt?authuser=lukas.kovalik%40jiminny.comReturning to home screenYou left the meetingRejoinReturn to home screenHow was the audio and video?Very badVery goodLộ3• Feedback...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
460
|
22
|
0
|
2026-05-07T07:11:49.992253+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137909992_m2.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMoreJiminny ...i contusion-clini ActivityFllesLaterMoreJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messages3 Aneliya Angelova, .•.2o Stoyan Tanev8. Stefka Stovanovao VesGalya DimitrovaAneliva AngelovaVasil VasilevS James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali...::: Apps8 Toastlira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още ведньжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngxxxxb62bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentryl) Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New Tabg For you• Recent* Starred0+ Apps|Q SpacesJiminny (New)10 Platform TeamШ Capture TeamI Enterprise Stability I…IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations# Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalations: Slack integration• Reporting Center[* Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebarinny.atlassian.net/jira/software/c/proSpaces / Jiminnyvatorm leam() Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama fordScoring in ODAUTOMATED AI SCOBacklog0 JY-20361|[HubSpot] Optimirematchina on delhubspot accountsPLATFORM STABILIBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBackloa/ JY-19951• cFavourites• jiminny• Recents* Applications|9 DocumentsAf lukasiCloud• iCloud Drive992 Svnc toldelLocationsD DXP4800PLUS-B5F AC9 Network• CRM• Orange• Red• Yellow• Purple• All Tags.Ves Aor 28th at 6•54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Replv..• Also send as direct messageAa••• 25m 9sworkv 2026# CleanShot 2 \26-05-07 at 09.45.40.mp41 1-12026-04-24.mp4•: Dailv 2026-04-24 mo4m User Pilot introduction Adi 2026-04-23.mp4RN Daily 2026-04-23.mp4Dailv 2026-04-22.mo4Mn Refinement 2026-04-06.mp4= Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4Daily 2026-01-20 mn/Daily 2026-04-17.mp4A Daily 2026-04-16.mp4F Plannina 2026-04-15.mo4Retro 2026-04-14.mp4Daily 2026-04-14.mp4User pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/Daily 2026-04-08.mp4• Daily 2026-04-0/.mp4e1 Daily 2026-04-06 mn/Planning 2026-04-01 & task split.mp4le Daily 2026.02.21 mл/nent 2026-03-30.mp4• Daily 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4naily 2026.02.22 mл/BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4IER Daily 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04= Pefinement 2026-02-16 mn/• Dailv 2026-03-16.mp4XA Daily 2020-03-13.mp4@| 1-1 2026-03-12 mn/• Daily 2026-03-12.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|al Pafinament 2026.02.00 mn/Dailv 2020-03-06.mo4a Dlannina 2026-02-04 mn/• Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26. movnail Gane na.06 maiSupport Daily - in 4h 49mvQ SearchShare Add TagsDate ModifiedTodau at 10:11Today at 10:1024 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Anr 2006 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%1 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1127 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:03Mer 19:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5118 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:116 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0913 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3640 MA BA0G AI A0.A10 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:56nacahanne nt digd1 of 150 selected, 1.97 TB availabliThu 7 May 10:11:49931,7 MB MPEG-4 movie1,86 GBMPEG-4 movie832.2 MEMPEG-4 movie724 MEMPEG-4 movie1,74 GBMPEG-4 movie1.36 G:MPEG-4 movie2,41 GBMDEC.A movid567,8 MBMPEG-4 movie4.25 GEMPEG-4 movieROR K MPMDEG-A movie1.16 GEMPEG-4 movie513,4 MBMPEG-4 movie2.75 G:MPEG-4 movieллиєрMDEC.A movid924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр10n erMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movie4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MPA7G GMCMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430.4 ME2 28 GP2.26 GEMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEn 70 Cp1,53 GB1.2 GE410 GP592.2 MBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDSG-A movieMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid6709110Moeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404.6 MEMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319 7 MEMDEG_A movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnEA Amail546.8 MB96.6 MBOT movieCAO GMP AT MAvi....
|
NULL
|
-4692798976588355066
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMoreJiminny ...i contusion-clini ActivityFllesLaterMoreJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messages3 Aneliya Angelova, .•.2o Stoyan Tanev8. Stefka Stovanovao VesGalya DimitrovaAneliva AngelovaVasil VasilevS James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali...::: Apps8 Toastlira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още ведньжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngxxxxb62bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentryl) Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New Tabg For you• Recent* Starred0+ Apps|Q SpacesJiminny (New)10 Platform TeamШ Capture TeamI Enterprise Stability I…IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations# Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalations: Slack integration• Reporting Center[* Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebarinny.atlassian.net/jira/software/c/proSpaces / Jiminnyvatorm leam() Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama fordScoring in ODAUTOMATED AI SCOBacklog0 JY-20361|[HubSpot] Optimirematchina on delhubspot accountsPLATFORM STABILIBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBackloa/ JY-19951• cFavourites• jiminny• Recents* Applications|9 DocumentsAf lukasiCloud• iCloud Drive992 Svnc toldelLocationsD DXP4800PLUS-B5F AC9 Network• CRM• Orange• Red• Yellow• Purple• All Tags.Ves Aor 28th at 6•54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Replv..• Also send as direct messageAa••• 25m 9sworkv 2026# CleanShot 2 \26-05-07 at 09.45.40.mp41 1-12026-04-24.mp4•: Dailv 2026-04-24 mo4m User Pilot introduction Adi 2026-04-23.mp4RN Daily 2026-04-23.mp4Dailv 2026-04-22.mo4Mn Refinement 2026-04-06.mp4= Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4Daily 2026-01-20 mn/Daily 2026-04-17.mp4A Daily 2026-04-16.mp4F Plannina 2026-04-15.mo4Retro 2026-04-14.mp4Daily 2026-04-14.mp4User pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/Daily 2026-04-08.mp4• Daily 2026-04-0/.mp4e1 Daily 2026-04-06 mn/Planning 2026-04-01 & task split.mp4le Daily 2026.02.21 mл/nent 2026-03-30.mp4• Daily 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4naily 2026.02.22 mл/BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4IER Daily 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04= Pefinement 2026-02-16 mn/• Dailv 2026-03-16.mp4XA Daily 2020-03-13.mp4@| 1-1 2026-03-12 mn/• Daily 2026-03-12.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|al Pafinament 2026.02.00 mn/Dailv 2020-03-06.mo4a Dlannina 2026-02-04 mn/• Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26. movnail Gane na.06 maiSupport Daily - in 4h 49mvQ SearchShare Add TagsDate ModifiedTodau at 10:11Today at 10:1024 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Anr 2006 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%1 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1127 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:03Mer 19:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5118 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:116 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0913 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3640 MA BA0G AI A0.A10 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:56nacahanne nt digd1 of 150 selected, 1.97 TB availabliThu 7 May 10:11:49931,7 MB MPEG-4 movie1,86 GBMPEG-4 movie832.2 MEMPEG-4 movie724 MEMPEG-4 movie1,74 GBMPEG-4 movie1.36 G:MPEG-4 movie2,41 GBMDEC.A movid567,8 MBMPEG-4 movie4.25 GEMPEG-4 movieROR K MPMDEG-A movie1.16 GEMPEG-4 movie513,4 MBMPEG-4 movie2.75 G:MPEG-4 movieллиєрMDEC.A movid924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр10n erMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movie4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MPA7G GMCMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430.4 ME2 28 GP2.26 GEMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEn 70 Cp1,53 GB1.2 GE410 GP592.2 MBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDSG-A movieMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid6709110Moeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404.6 MEMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319 7 MEMDEG_A movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnEA Amail546.8 MB96.6 MBOT movieCAO GMP AT MAvi....
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
461
|
21
|
1
|
2026-05-07T07:11:50.504692+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137910504_m1.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder•FileEdit→ XViewGoWindowHelpSupport Daily - Finder•FileEdit→ XViewGoWindowHelpSupport Daily - in 4 h 49 mA100% <47meet.google.com/landing?authuser=[EMAIL] 7 May 10:11:50=Lộ3Transferring data from meet.google.com......
|
NULL
|
4164151644062990910
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
Finder•FileEdit→ XViewGoWindowHelpSupport Daily - Finder•FileEdit→ XViewGoWindowHelpSupport Daily - in 4 h 49 mA100% <47meet.google.com/landing?authuser=[EMAIL] 7 May 10:11:50=Lộ3Transferring data from meet.google.com......
|
459
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
462
|
21
|
2
|
2026-05-07T07:11:51.867611+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137911867_m1.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder FileEdit View Go<→ X= [ Google MeetWindo Finder FileEdit View Go<→ X= [ Google MeetWindowHelp= < 40 • { Support Daily • in 4h 49mt A• =@ meet.google.com/landing?authuser=lukas.kovalik@jiminny.com100% (4 8 Thu 7 May 10:11:5110:11 AM • Thu, May 7+MeetingsCallsSecure video conferencingfor everyoneConnect, collaborate, and celebrate from anywhere withGoogle MeetEk New meetingEnter a code or nicknameJoin|3:00 PMSupport Daily5:30 PMLukas/Stefka 121From your Google Calendar account: [EMAIL] more about Google MeetLộ3Transferring data from meet.google.com......
|
NULL
|
5879520251379501246
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
Finder FileEdit View Go<→ X= [ Google MeetWindo Finder FileEdit View Go<→ X= [ Google MeetWindowHelp= < 40 • { Support Daily • in 4h 49mt A• =@ meet.google.com/landing?authuser=lukas.kovalik@jiminny.com100% (4 8 Thu 7 May 10:11:5110:11 AM • Thu, May 7+MeetingsCallsSecure video conferencingfor everyoneConnect, collaborate, and celebrate from anywhere withGoogle MeetEk New meetingEnter a code or nicknameJoin|3:00 PMSupport Daily5:30 PMLukas/Stefka 121From your Google Calendar account: [EMAIL] more about Google MeetLộ3Transferring data from meet.google.com......
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
463
|
22
|
1
|
2026-05-07T07:11:51.810262+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137911810_m2.jpg...
|
Finder
|
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-clinic ActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New Tabg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces@ Jiminny (New)I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...IN Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deske Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1 Archived work items.= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarnny.atlassian.net/jira/software/c/proSpaces / JiminnyPlatform Team® SummaryQ Search board |READY FOR DEV 3AJ Panorama for dScoring in ODAUTOMATED AI SCOIBacklog[ JY-20361[HubSpot] Optimisrematchina on delhubspot accounts/PLATFORM STABILITBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBacklog/ JY-19951FavouritesE jiminny• Recents* ApplicationsG Documentsi lukasiCloud• iCloud Drive288 Sync folderLocationsO DXP4800PLUS-B5F A® NetworkTags• CRM• Orange• Red• Yellow• Purple• All Tags.Ves Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Reply…..• Also send as direct messageAa••• 25m 9swork~ N 2026I CleanShot 2(1-12026-04•: Dailv 2026-0OpenOpen withMove to Binm Daily 2026-0Dailv 2026-0Refinement 2Daily 2026-0Du RetinelDaily 2026-dDaily 2026-0A Daily 2026-0F Plannina 202Get intoComptess "CleanShot 2026-05-07 at 09.45.40.mp4*DuplicateMake AliasQuick Look• Daily 2026-0User pilot (At= Daily 2026-0CopyShare.......Quick ActionsDaily 2026-0Ba Dailv 2026.0= Daily 2026-0Planning 20zEncode Selected Video FilesNew iTerm2 Tab HereNewllermz window mereSend Files to AnyboxDaily 2026-0Refinement 2026-03-30.mp4* Dally 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4• Daily 2026-03-23.mp4BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4*x Dally 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04=Pefinement 2026-02-16 mn/• Daily 2026-03-16.mp4XA Daily 2020-03-13.mp4n 1.12026-03-12 mo/Daily 2026-03-12.mp4• Daily 2026-03-11.mp4• Dailv 2026-03-10.mo4• Refinement 2026-03-09.mp4Daily 2026-03-09.mp4Daily 2026-03-06.mp4a. Dlannina 2026-02-04 mn/Daily 2026-03-02.mp4D Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26. mov• Dailv 2026-02-25.movSupport Daily - in 4h 49mvQ SearchDate ModifiedTodau at 10:11Today at 10:1024 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Apr 2026 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%3 Apr 2026 at 10:211 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1227 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:0322 Mar 2026 10:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5718 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:4017 Mar 2026 at 10:1816 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0213 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3612 Mar 2026 at 10:1010 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:56nacahanne nt digd4A6 ACA colaatad 407 T0 Aurilch))Thu 7 May 10:11:51931,7 MB1,86 GBMPEG-4 movie832.2 MEMPEG-4 movie724 MBMPEG-4 movie1,74 GBMPEG-4 movie1.36 G:MPEG-4 movie2,41 GBMDEC.A movid567,8 MBMPEG-4 movie4.25 GEMPEG-4 movieROR K MPMDEG-A movie1,16 GBMPEG-4 movie513,4 MBMPEG-4 movie2.75 G:MPEG-4 movie1.44 GBMPEG-4 movie924,4 ME362.6 MBMPEG-4 movie719 9 MPMDEG.A movid1,04 GBMPEG-4 movie575,5 MBMPEG-4 movie7205 MрMPEG-A movid1.02 GBMPEG-4 movie4,68 GB3,4 G:MPEG-4 movie022 AMPMDEG.A movid2,77 GBMPEG-4 movie641,8 MBMPEG-4 movie8812MPMDEG-A movie476,6 MBMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430,4 MB2 28 GP2,26 GBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEMPEG-4 movie2,78 GBMDEC.A movid1,53 GBMPEG-4 movie1,2 GBMPEG-4 movie410 GPMDSG-A movie592,2 MBMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid978.7 MBMoeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404,6 MBMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid219 7 MBMPEG-4 movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnEA Amail546.8 MB96,6 MBOT movieCAO GMP AT MAviA...
|
NULL
|
-3663020735325721055
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-clinic ActivityFllesLaterMoreJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New Tabg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces@ Jiminny (New)I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...IN Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deske Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1 Archived work items.= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarnny.atlassian.net/jira/software/c/proSpaces / JiminnyPlatform Team® SummaryQ Search board |READY FOR DEV 3AJ Panorama for dScoring in ODAUTOMATED AI SCOIBacklog[ JY-20361[HubSpot] Optimisrematchina on delhubspot accounts/PLATFORM STABILITBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBacklog/ JY-19951FavouritesE jiminny• Recents* ApplicationsG Documentsi lukasiCloud• iCloud Drive288 Sync folderLocationsO DXP4800PLUS-B5F A® NetworkTags• CRM• Orange• Red• Yellow• Purple• All Tags.Ves Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Reply…..• Also send as direct messageAa••• 25m 9swork~ N 2026I CleanShot 2(1-12026-04•: Dailv 2026-0OpenOpen withMove to Binm Daily 2026-0Dailv 2026-0Refinement 2Daily 2026-0Du RetinelDaily 2026-dDaily 2026-0A Daily 2026-0F Plannina 202Get intoComptess "CleanShot 2026-05-07 at 09.45.40.mp4*DuplicateMake AliasQuick Look• Daily 2026-0User pilot (At= Daily 2026-0CopyShare.......Quick ActionsDaily 2026-0Ba Dailv 2026.0= Daily 2026-0Planning 20zEncode Selected Video FilesNew iTerm2 Tab HereNewllermz window mereSend Files to AnyboxDaily 2026-0Refinement 2026-03-30.mp4* Dally 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4• Daily 2026-03-23.mp4BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4*x Dally 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04=Pefinement 2026-02-16 mn/• Daily 2026-03-16.mp4XA Daily 2020-03-13.mp4n 1.12026-03-12 mo/Daily 2026-03-12.mp4• Daily 2026-03-11.mp4• Dailv 2026-03-10.mo4• Refinement 2026-03-09.mp4Daily 2026-03-09.mp4Daily 2026-03-06.mp4a. Dlannina 2026-02-04 mn/Daily 2026-03-02.mp4D Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26. mov• Dailv 2026-02-25.movSupport Daily - in 4h 49mvQ SearchDate ModifiedTodau at 10:11Today at 10:1024 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Apr 2026 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%3 Apr 2026 at 10:211 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1227 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:0322 Mar 2026 10:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5718 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:4017 Mar 2026 at 10:1816 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0213 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3612 Mar 2026 at 10:1010 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:56nacahanne nt digd4A6 ACA colaatad 407 T0 Aurilch))Thu 7 May 10:11:51931,7 MB1,86 GBMPEG-4 movie832.2 MEMPEG-4 movie724 MBMPEG-4 movie1,74 GBMPEG-4 movie1.36 G:MPEG-4 movie2,41 GBMDEC.A movid567,8 MBMPEG-4 movie4.25 GEMPEG-4 movieROR K MPMDEG-A movie1,16 GBMPEG-4 movie513,4 MBMPEG-4 movie2.75 G:MPEG-4 movie1.44 GBMPEG-4 movie924,4 ME362.6 MBMPEG-4 movie719 9 MPMDEG.A movid1,04 GBMPEG-4 movie575,5 MBMPEG-4 movie7205 MрMPEG-A movid1.02 GBMPEG-4 movie4,68 GB3,4 G:MPEG-4 movie022 AMPMDEG.A movid2,77 GBMPEG-4 movie641,8 MBMPEG-4 movie8812MPMDEG-A movie476,6 MBMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430,4 MB2 28 GP2,26 GBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEMPEG-4 movie2,78 GBMDEC.A movid1,53 GBMPEG-4 movie1,2 GBMPEG-4 movie410 GPMDSG-A movie592,2 MBMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid978.7 MBMoeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404,6 MBMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid219 7 MBMPEG-4 movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnEA Amail546.8 MB96,6 MBOT movieCAO GMP AT MAviA...
|
460
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
464
|
22
|
2
|
2026-05-07T07:11:52.951135+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137912951_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudWindowmelpThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Reply…..• Also send as direct messageAa••• 25m 9sg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces@ Jiminny (New)I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...IN Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deske Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarinny.atlassian.net/jira/software/c/projSpaces / JiminnyPlatform Team® Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama fordScoring in ODAUTOMATED AI SCOIBacklog[ JY-20361[HubSpot] Optimisrematchina on delhubspot accounts/PLATFORM STABILITBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBacklog/ JY-19951FavouritesE jiminny• Recents* ApplicationsG Documents( lukasiCloud• iCloud Drive288 Sync folderLocationsO DXP4800PLUS-B5F A® Network• CRM• Orange• Red• Yellow• PurpleO All Tags...88 =workv N 2026CleanShot 2026-05-07 at 09.45.40.mp41 1-12026-04-24.mp4• Daily 202f-04-24.mp4im User Pilot Introduction Adi 2026-04-23.mp4m Daily 2026-04-23.mp4• Dailv 2026-04-22 mo4xm Refinement 2026-04-06.mp4w Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4Daily 2026-04-20.mp4Daily 2026-04-17.mp4A Daily 2026-04-16.mp4F Plannina 2026-04-15.mo4Retro 2026-04-14.mp4• Daily 2026-04-14.mp4User pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/• Daily 2026-04-0/.mp4Ba Daily 2026-04-06 mn/Planning 2026-04-01 & task split.mp4• Daily 2026. 02-21 mл/Refinement 2026-03-30.mp4* Dally 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4• Daily 2026-03-23.mp4BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4REa Daily 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04=Pefinement 2026-02-16 mn/XA Daily 2020-03-13.mp4n 1.12026-03-12 mo/Daily 2026-03-12.mp4Daily 2026-03-11.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|a: Dofinamant 2026.02.00 mn/= Daily 2026-03-09.mp4•Dailv 2020-03-06.mo4Plannina 2026-02-04 mn/Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26. movD Dailv 2026-02-25.movSupport Daily - in 4h 49mQ Sear!Date ModifiedTodau at 10:1124 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Apr 2026 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%3 Apr 2026 at 10:211 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1227 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:0322 Mar 2026 10:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5718 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:4017 Mar 2026 at 10:1816 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0213 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3612 Mar 2026 at 10:1010 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:53nacahanne nt digd100% C4)Thu 7 May 10:11:52-- Folder1,86 GBMPEG-4 movie832.2 MBMPEG-4 movie724 MBMPEG-4 movie1,74 GBMPEG-4 movie1.36 G:MPEG-4 movie2,41 GBMPEG-4 movie567,8 MBMPEG-4 movie4.25 GEMPEG-4 movieROR K MPMDEG-A movid1,16 GBMPEG-4 movie513,4 MBMPEG-4 movie2.75 G:MPEG-4 movie1.44 GBMPEG-4 movie924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр1.02 GB4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MP476,6 MBMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430,4 MB2 28 GP2,26 GBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEMPEG-4 movie2,78 GBMDEC.A movid1,53 GBMPEG-4 movie1,2 GBMPEG-4 movie410 GPMDSG-A movie592,2 MBMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid978.7 MBMoeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404,6 MBMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319,7 MBMPEG-4 movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnEA Amail546.8 MB96,6 MBOT movieCAO GMP AT MAvi.1 of 150 selected, 1,97 TB available...
|
NULL
|
7002903602913510679
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudWindowmelpThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Reply…..• Also send as direct messageAa••• 25m 9sg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces@ Jiminny (New)I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...IN Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deske Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarinny.atlassian.net/jira/software/c/projSpaces / JiminnyPlatform Team® Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama fordScoring in ODAUTOMATED AI SCOIBacklog[ JY-20361[HubSpot] Optimisrematchina on delhubspot accounts/PLATFORM STABILITBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBacklog/ JY-19951FavouritesE jiminny• Recents* ApplicationsG Documents( lukasiCloud• iCloud Drive288 Sync folderLocationsO DXP4800PLUS-B5F A® Network• CRM• Orange• Red• Yellow• PurpleO All Tags...88 =workv N 2026CleanShot 2026-05-07 at 09.45.40.mp41 1-12026-04-24.mp4• Daily 202f-04-24.mp4im User Pilot Introduction Adi 2026-04-23.mp4m Daily 2026-04-23.mp4• Dailv 2026-04-22 mo4xm Refinement 2026-04-06.mp4w Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4Daily 2026-04-20.mp4Daily 2026-04-17.mp4A Daily 2026-04-16.mp4F Plannina 2026-04-15.mo4Retro 2026-04-14.mp4• Daily 2026-04-14.mp4User pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/• Daily 2026-04-0/.mp4Ba Daily 2026-04-06 mn/Planning 2026-04-01 & task split.mp4• Daily 2026. 02-21 mл/Refinement 2026-03-30.mp4* Dally 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4• Daily 2026-03-23.mp4BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4REa Daily 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04=Pefinement 2026-02-16 mn/XA Daily 2020-03-13.mp4n 1.12026-03-12 mo/Daily 2026-03-12.mp4Daily 2026-03-11.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|a: Dofinamant 2026.02.00 mn/= Daily 2026-03-09.mp4•Dailv 2020-03-06.mo4Plannina 2026-02-04 mn/Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26. movD Dailv 2026-02-25.movSupport Daily - in 4h 49mQ Sear!Date ModifiedTodau at 10:1124 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Apr 2026 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%3 Apr 2026 at 10:211 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1227 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:0322 Mar 2026 10:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5718 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:4017 Mar 2026 at 10:1816 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0213 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3612 Mar 2026 at 10:1010 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:53nacahanne nt digd100% C4)Thu 7 May 10:11:52-- Folder1,86 GBMPEG-4 movie832.2 MBMPEG-4 movie724 MBMPEG-4 movie1,74 GBMPEG-4 movie1.36 G:MPEG-4 movie2,41 GBMPEG-4 movie567,8 MBMPEG-4 movie4.25 GEMPEG-4 movieROR K MPMDEG-A movid1,16 GBMPEG-4 movie513,4 MBMPEG-4 movie2.75 G:MPEG-4 movie1.44 GBMPEG-4 movie924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр1.02 GB4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MP476,6 MBMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430,4 MB2 28 GP2,26 GBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEMPEG-4 movie2,78 GBMDEC.A movid1,53 GBMPEG-4 movie1,2 GBMPEG-4 movie410 GPMDSG-A movie592,2 MBMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid978.7 MBMoeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404,6 MBMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319,7 MBMPEG-4 movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnEA Amail546.8 MB96,6 MBOT movieCAO GMP AT MAvi.1 of 150 selected, 1,97 TB available...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
465
|
21
|
3
|
2026-05-07T07:11:53.017816+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137913017_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder FileEditView[PASSWORD_DOTS]<→C= [1 Googl Finder FileEditView[PASSWORD_DOTS]<→C= [1 Google MeetWindowHelp‹ >0 • { Support Daily - in 4h49m A * 100%C4 Thu 7 May 10:11:52• =@ meet.google.com/landing?authuser=lukas.kovalik@jiminny.com10:11 AM • Thu, May 7+MeetingsD* CallsSecure video conferencingfor everyoneConnect, collaborate, and celebrate from anywhere withGoogle MeetEk New meetingEnter a code or nicknameJoin3:00 PMSupport Daily5:30 PMLukas/Stefka 121From your Google Calendar account: [EMAIL] more about Google Meet...
|
NULL
|
-6668139538786915961
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
Finder FileEditView[PASSWORD_DOTS]<→C= [1 Googl Finder FileEditView[PASSWORD_DOTS]<→C= [1 Google MeetWindowHelp‹ >0 • { Support Daily - in 4h49m A * 100%C4 Thu 7 May 10:11:52• =@ meet.google.com/landing?authuser=lukas.kovalik@jiminny.com10:11 AM • Thu, May 7+MeetingsD* CallsSecure video conferencingfor everyoneConnect, collaborate, and celebrate from anywhere withGoogle MeetEk New meetingEnter a code or nicknameJoin3:00 PMSupport Daily5:30 PMLukas/Stefka 121From your Google Calendar account: [EMAIL] more about Google Meet...
|
462
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
466
|
21
|
4
|
2026-05-07T07:11:56.873032+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137916873_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
Finder FileEditView[PASSWORD_DOTS]<→C= [1 Googl Finder FileEditView[PASSWORD_DOTS]<→C= [1 Google MeetWindowHelp‹ >0 • { Support Daily - in 4h49m A * 100%C4 Thu 7 May 10:11:56.• =@ meet.google.com/landing?authuser=lukas.kovalik@jiminny.com10:11 AM • Thu, May 7+MeetingsD* CallsSecure video conferencingfor everyoneConnect, collaborate, and celebrate from anywhere withGoogle MeetEk New meetingEnter a code or nicknameJoin3:00 PMSupport Daily5:30 PMLukas/Stefka 121From your Google Calendar account: [EMAIL] more about Google Meet...
|
NULL
|
8441605563837567410
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
Finder FileEditView[PASSWORD_DOTS]<→C= [1 Googl Finder FileEditView[PASSWORD_DOTS]<→C= [1 Google MeetWindowHelp‹ >0 • { Support Daily - in 4h49m A * 100%C4 Thu 7 May 10:11:56.• =@ meet.google.com/landing?authuser=lukas.kovalik@jiminny.com10:11 AM • Thu, May 7+MeetingsD* CallsSecure video conferencingfor everyoneConnect, collaborate, and celebrate from anywhere withGoogle MeetEk New meetingEnter a code or nicknameJoin3:00 PMSupport Daily5:30 PMLukas/Stefka 121From your Google Calendar account: [EMAIL] more about Google Meet...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
467
|
22
|
3
|
2026-05-07T07:11:56.958093+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778137916958_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudWindowmelpThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Reply…..• Also send as direct messageAa••• 25m 9sg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces@ Jiminny (New)I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...IN Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deske Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confiuence:: Teamsg= Customise sidebarinny.atlassian.net/jira/software/c/projSpaces / JiminnyPlatform Team® Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama fordScoring in ODAUTOMATED AI SCOIBacklog[ JY-20361[HubSpot] Optimisrematchina on delhubspot accounts/PLATFORM STABILITBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBacklog/ JY-19951FavouritesE jiminny• Recents* ApplicationsG Documents( lukasiCloud• iCloud Drive288 Sync folderLocationsO DXP4800PLUS-B5F A® Network• CRM• Orange• Red• Yellow• PurpleO All Tags...88 =workv N 2026Daily/ 2026-05-07 at 09.45.40.mp4]1-12026-04-24.mp4•: Dailv 2026-04-24 mo4im User Pilot introduction Adi 2026-04-23.mp4m Daily 2026-04-23.mp4• Dailv 2026-04-22 mo4xm Refinement 2026-04-06.mp4w Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4Daily 2026-04-20.mp4Daily 2026-04-17.mp4A Daily 2026-04-16.mp4F Plannina 2026-04-15.mo4• Daily 2026-04-14.mp4User pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/• Daily 2026-04-0/.mp4Ba Daily 2026-04-06 mn/Planning 2026-04-01 & task split.mp4le Daily 2026.02.21 mл/Refinement 2026-03-30.mp4* Dally 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4• Daily 2026-03-23.mp4BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4REa Daily 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04=Pefinement 2026-02-16 mn/• Daily 2026-03-16.mp4XA Daily 2020-03-13.mp4n 1.12026-03-12 mo/Daily 2026-03-12.mp4Daily 2026-03-11.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|a: Dofinamant 2026.02.00 mn/= Daily 2026-03-09.mp4•Dailv 2020-03-06.mo4Plannina 2026-02-04 mn/Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26.movD Dailv 2026-02-25.movSupport Daily - in 4h 49mQ Sear!Date ModifiedTodau at 10:1124 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Apr 2026 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%3 Apr 2026 at 10:211 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1227 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:03Mer 19:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5718 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:4017 Mar 2026 at 10:1816 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0213 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3612 Mar 2026 at 10:1010 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:53nacahanne nt digd100% C4)Thu 7 May 10:11:56-- Folder1,86 GBMPEG-4 movie832.2 MBMPEG-4 movie724 MBMPEG-4 movie1,74 GBMPEG-4 movie1.36 G:MPEG-4 movie2,41 GBMPEG-4 movie567,8 MBMPEG-4 movie4.25 GEMPEG-4 movieROR K MPMDEG-A movie1,16 GBMPEG-4 movie513,4 MBMPEG-4 movie2.75 G:MPEG-4 movie1.44 GBMPEG-4 movie924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр1.02 GB4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MP476,6 MBMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430,4 MB2 28 GP2,26 GBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEMPEG-4 movie2,78 GBMDEC.A movid1,53 GBMPEG-4 movie1,2 GBMPEG-4 movie410 GPMDSG-A movie592,2 MBMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid978.7 MBMoeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404,6 MBMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319,7 MBMPEG-4 movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnEA Amail546.8 MB96,6 MBOT movieCAO GMP AT MAvi.1 of 150 selected, 1,97 TB available...
|
NULL
|
-4577891784547459010
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion ActivityFllesLaterMorerindelJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -a. Stefka Stoyanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...it: Apps• ToastJira CloudWindowmelpThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Reply…..• Also send as direct messageAa••• 25m 9sg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces@ Jiminny (New)I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...IN Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deske Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confiuence:: Teamsg= Customise sidebarinny.atlassian.net/jira/software/c/projSpaces / JiminnyPlatform Team® Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama fordScoring in ODAUTOMATED AI SCOIBacklog[ JY-20361[HubSpot] Optimisrematchina on delhubspot accounts/PLATFORM STABILITBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBacklog/ JY-19951FavouritesE jiminny• Recents* ApplicationsG Documents( lukasiCloud• iCloud Drive288 Sync folderLocationsO DXP4800PLUS-B5F A® Network• CRM• Orange• Red• Yellow• PurpleO All Tags...88 =workv N 2026Daily/ 2026-05-07 at 09.45.40.mp4]1-12026-04-24.mp4•: Dailv 2026-04-24 mo4im User Pilot introduction Adi 2026-04-23.mp4m Daily 2026-04-23.mp4• Dailv 2026-04-22 mo4xm Refinement 2026-04-06.mp4w Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4Daily 2026-04-20.mp4Daily 2026-04-17.mp4A Daily 2026-04-16.mp4F Plannina 2026-04-15.mo4• Daily 2026-04-14.mp4User pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/• Daily 2026-04-0/.mp4Ba Daily 2026-04-06 mn/Planning 2026-04-01 & task split.mp4le Daily 2026.02.21 mл/Refinement 2026-03-30.mp4* Dally 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4• Daily 2026-03-23.mp4BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4REa Daily 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04=Pefinement 2026-02-16 mn/• Daily 2026-03-16.mp4XA Daily 2020-03-13.mp4n 1.12026-03-12 mo/Daily 2026-03-12.mp4Daily 2026-03-11.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|a: Dofinamant 2026.02.00 mn/= Daily 2026-03-09.mp4•Dailv 2020-03-06.mo4Plannina 2026-02-04 mn/Daily 2026-02-27.mp4• Dailv 2026-02-26.movD Dailv 2026-02-25.movSupport Daily - in 4h 49mQ Sear!Date ModifiedTodau at 10:1124 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Apr 2026 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%3 Apr 2026 at 10:211 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1227 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:03Mer 19:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5718 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:4017 Mar 2026 at 10:1816 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0213 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3612 Mar 2026 at 10:1010 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:53nacahanne nt digd100% C4)Thu 7 May 10:11:56-- Folder1,86 GBMPEG-4 movie832.2 MBMPEG-4 movie724 MBMPEG-4 movie1,74 GBMPEG-4 movie1.36 G:MPEG-4 movie2,41 GBMPEG-4 movie567,8 MBMPEG-4 movie4.25 GEMPEG-4 movieROR K MPMDEG-A movie1,16 GBMPEG-4 movie513,4 MBMPEG-4 movie2.75 G:MPEG-4 movie1.44 GBMPEG-4 movie924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр1.02 GB4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MP476,6 MBMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430,4 MB2 28 GP2,26 GBMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEMPEG-4 movie2,78 GBMDEC.A movid1,53 GBMPEG-4 movie1,2 GBMPEG-4 movie410 GPMDSG-A movie592,2 MBMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid978.7 MBMoeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404,6 MBMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319,7 MBMPEG-4 movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnEA Amail546.8 MB96,6 MBOT movieCAO GMP AT MAvi.1 of 150 selected, 1,97 TB available...
|
464
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
496
|
21
|
19
|
2026-05-07T07:13:49.629558+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138029629_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
QuickTime PlayerFileEditViewWindowHelpNikolay Yank QuickTime PlayerFileEditViewWindowHelpNikolay Yankov (Presenting)3) МСРSPlatform TeamREADY FOR DEV 3AJ Panorama for Cal(AUTOMATED AL BCORING)BacklogД J7-2036125 ...0 =[HubSpot] Optimise CRMhubspot accounts/contacts |PUATFORM STARRLTYBacklog0 JY-20725Mroohes n SonanMASNTENANCEBackiogЕ J7-19051|1 •=|(7 Servi8з) SSH2000018Epic vType ~Quick filtersINDEV 2COOE REVIEWAI Review - Q1 -alancood nemPointsWaINCAEERER VORWWnEIn DevД -20s0 2 • ****= 3(POC]Jiminny MCPConnectorJEMINVY MCP CONNECTORIn Progress0 37-20625E DatadolBLOCKED!*))24:1210:09 AM| Daily - Platform§ Support Daily - in 4 h 47 m100% <Thu 7 May 10:13:49Daily 2026-05-07.mp4Thu 7 May 10:00D uxComplete sprintPO ACCEPTANCE|nul)PUATFORM STARZUTYIn QA-20352 /3 n **** = Ooup: QueriesAI Reports > Empty pagesebgnano promodorAJREPORTSDeployed0 -20372 1 П .***=Grok via AzurelMAINTENANICDDeployedД 39-20726 |1 0 .00 =Allow users to delete SSand Pancrama promptsAJREPORTSDeployed|0 -20770 1 Д ****=Release AJ Panorama|ropord tocuntoneAJREPORTSDeployed |Д -20740 05 # ****=ting forle CRM25:10Nikolay IvanovNikolay Yankol3 othersGalya DimitrovaLukas Kovalik...
|
NULL
|
-6690935953899207158
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
QuickTime PlayerFileEditViewWindowHelpNikolay Yank QuickTime PlayerFileEditViewWindowHelpNikolay Yankov (Presenting)3) МСРSPlatform TeamREADY FOR DEV 3AJ Panorama for Cal(AUTOMATED AL BCORING)BacklogД J7-2036125 ...0 =[HubSpot] Optimise CRMhubspot accounts/contacts |PUATFORM STARRLTYBacklog0 JY-20725Mroohes n SonanMASNTENANCEBackiogЕ J7-19051|1 •=|(7 Servi8з) SSH2000018Epic vType ~Quick filtersINDEV 2COOE REVIEWAI Review - Q1 -alancood nemPointsWaINCAEERER VORWWnEIn DevД -20s0 2 • ****= 3(POC]Jiminny MCPConnectorJEMINVY MCP CONNECTORIn Progress0 37-20625E DatadolBLOCKED!*))24:1210:09 AM| Daily - Platform§ Support Daily - in 4 h 47 m100% <Thu 7 May 10:13:49Daily 2026-05-07.mp4Thu 7 May 10:00D uxComplete sprintPO ACCEPTANCE|nul)PUATFORM STARZUTYIn QA-20352 /3 n **** = Ooup: QueriesAI Reports > Empty pagesebgnano promodorAJREPORTSDeployed0 -20372 1 П .***=Grok via AzurelMAINTENANICDDeployedД 39-20726 |1 0 .00 =Allow users to delete SSand Pancrama promptsAJREPORTSDeployed|0 -20770 1 Д ****=Release AJ Panorama|ropord tocuntoneAJREPORTSDeployed |Д -20740 05 # ****=ting forle CRM25:10Nikolay IvanovNikolay Yankol3 othersGalya DimitrovaLukas Kovalik...
|
494
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
497
|
22
|
18
|
2026-05-07T07:13:49.629600+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138029629_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomdActivityFllesLaterMoreQuickllme PlayenJiminny HomdActivityFllesLaterMoreQuickllme PlayenJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messages3 Aneliya Angelova, .•.2o Stoyan Tanev8. Stefka Stovanovao VesGalya Dimitrovaf Aneliya AngelovaVasil VasilevS James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali...::: Apps8 Toastlira Cloud@ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още ведньжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb€2bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.png• 0Platform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentryl) Pull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Aor 28th at 6•54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReplv..• Also send as direct messageAag For you• Recent* Starred0+ Apps|Q SpacesJiminny (New)10 Platform TeamШ Capture TeamI Enterprise Stability I…IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations# Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalations: Slack integration• Reporting Center[* Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebarinny.atlassian.net/jira/software/c/proSpaces / Jiminnyvatorm leam() Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama fordScoring in ODAUTOMATED AI SCOBacklog0 JY-20361|[HubSpot] Optimirematchina on delhubspot accountsPLATFORM STABILIBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBackloa/ JY-19951• cFavourites• jiminny• Recents* Applications|9 DocumentsAf lukasiCloud• iCloud Drive992 Svnc toldelLocationsD DXP4800PLUS-B5F AC3 Network• CRM• Orange• Red• Yellow• Purple• All Tags.8=m cworkv 2026# Daily 2026-05-07.mp41-12026-04-24.mp4•: Dailv 2026-04-24 mo4m User Pilot introduction Adi 2026-04-23.mp4RN Daily 2026-04-23.mp4• Dailv 2026-04-22 mo4Mn Refinement 2026-04-06.mp4= Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4Daily 2026-01-20 mn/Daily 2026-04-17.mp4A Daily 2026-04-16.mp4F Plannina 2026-04-15.mo4Retro 2026-04-14.mp4Daily 2026-04-14.mp4User pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/• Daily 2026-04-0/.mp4Ba Daily 2026-04-06 mn/Planning 2026-04-01 & task split.mp4• Daily 2026. 02-21 mл/Refinement 2026-03-30.mp4* Dally 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4naily 2026.02.22 mл/BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4IER Daily 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04=Pefinement 2026-02-16 mn/Dailv 2026-03-16.mр4XA Daily 2020-03-13.mp4n 1.12026-03-12 mo/F Daily 2026-03-12.mp4Daily 2026-03-11.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|a: Dofinamant 2026.02.00 mn/•Dailv 2020-03-06.mo4Plannina 2026-02-04 mn/a Daily 2026-02-26.movnailu 2ane 1a.06 mлiSupport Daily • in 4h 47 mQ SearchDate ModifiedTodau at 10:1224 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Anr 2006 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%1 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1127 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:03Mer 19:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5118 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:116 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0913 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3640 MA BA0G AI A0.A10 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:56nacahanne nt digd1 of 150 selected, 1.97 TB availabliThu 7 May 10:13:49-- Folder1,86 GB832.2 MB724 MB1,74 GB1.36 G:2,41 GB567,8 MB4.25 GEROR K MP1.16 GE513,4 MB2.75 G:ллиєр924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр10n er4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MPA7G GMCMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430.4 ME2 28 GP2.26 GEMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEMPEG-4 movien 70 CpMDEC.A movid1,53 GBMPEG-4 movie1.2 GEMPEG-4 movie410 GPMDSG-A movie592.2 MBMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid6709110Moeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404.6 MEMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319 7 MEMDEG_A movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnzA Amail546.8 MB96.6 MBOT movieCAO GMP AT MAvi....
|
NULL
|
-634705276351819563
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
HomdActivityFllesLaterMoreQuickllme PlayenJiminny HomdActivityFllesLaterMoreQuickllme PlayenJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messages3 Aneliya Angelova, .•.2o Stoyan Tanev8. Stefka Stovanovao VesGalya Dimitrovaf Aneliya AngelovaVasil VasilevS James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali...::: Apps8 Toastlira Cloud@ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още ведньжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb€2bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.png• 0Platform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentryl) Pull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Aor 28th at 6•54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReplv..• Also send as direct messageAag For you• Recent* Starred0+ Apps|Q SpacesJiminny (New)10 Platform TeamШ Capture TeamI Enterprise Stability I…IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations# Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalations: Slack integration• Reporting Center[* Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebarinny.atlassian.net/jira/software/c/proSpaces / Jiminnyvatorm leam() Summary• Search boardiREADY FOR DEV 3AJ Panorama fordScoring in ODAUTOMATED AI SCOBacklog0 JY-20361|[HubSpot] Optimirematchina on delhubspot accountsPLATFORM STABILIBackloa÷= JY-20725|Setuo test coveraProphet in SonarMAINTENANCEBackloa/ JY-19951• cFavourites• jiminny• Recents* Applications|9 DocumentsAf lukasiCloud• iCloud Drive992 Svnc toldelLocationsD DXP4800PLUS-B5F AC3 Network• CRM• Orange• Red• Yellow• Purple• All Tags.8=m cworkv 2026# Daily 2026-05-07.mp41-12026-04-24.mp4•: Dailv 2026-04-24 mo4m User Pilot introduction Adi 2026-04-23.mp4RN Daily 2026-04-23.mp4• Dailv 2026-04-22 mo4Mn Refinement 2026-04-06.mp4= Daily 2026-04-21.mp4ent 2026-04-20.mp4Daily 2026-01-20 mn/Daily 2026-04-17.mp4A Daily 2026-04-16.mp4F Plannina 2026-04-15.mo4Retro 2026-04-14.mp4Daily 2026-04-14.mp4User pilot (Adi) 2026-04-09.mp4a Daily 2026.04.00 mл/• Daily 2026-04-0/.mp4Ba Daily 2026-04-06 mn/Planning 2026-04-01 & task split.mp4• Daily 2026. 02-21 mл/Refinement 2026-03-30.mp4* Dally 2026-03-30.mp4- Daily 2026-02-27 mn/Dally 2020-03-24.M04ent 2026-03-23.mo4naily 2026.02.22 mл/BE chapter 2026-03-20.mp4- Dallv 2026-03-20,mo4an Dlanina 2026-02-18-converted mn//ent 2026-02-09-converted.mp4IER Daily 2026-03-19.mp4Review 2026-03-18.mo4am Planing 2026-03-18.mp4- Dallv 2026-03-17,m04=Pefinement 2026-02-16 mn/Dailv 2026-03-16.mр4XA Daily 2020-03-13.mp4n 1.12026-03-12 mo/F Daily 2026-03-12.mp4Daily 2026-03-11.mp4Dailv 2026-03-10.mo4|a: Dofinamant 2026.02.00 mn/•Dailv 2020-03-06.mo4Plannina 2026-02-04 mn/a Daily 2026-02-26.movnailu 2ane 1a.06 mлiSupport Daily • in 4h 47 mQ SearchDate ModifiedTodau at 10:1224 Apr 2026 at 14:4424 Aor 2026 at 10:1123 Apr 2026 at 11:5823 Apr 2026 at 10:3222 Aor 2026 at 10:2121 Anr 2006 at 11:0221 Apr 2026 at 10:0020 Apr 2026 at 16:5620 Anr 2026 at 10:0617 Apr 2026 at 10:1616 Apr 2026 at 10:0014 Apr 2026 at 17:379 Apr 2026 at 14:47a Anr 2026 at 10:078 Apr 2026 at 10:137 Apr 2026 at 10:016 Anr 2026 at 10:0%1 Apr 2026 at 12:203 Mar 2026 at 18:2021 Mar 2026 at 10:1030 Mar 2026 at 17:1127 Mar 2026 at 10:0026 Mar 2026 at 9:5924 Mar 2026 at 10:0023 Mar 2026 at 17:03Mer 19:0020 Mar 2026 at 11:4620 Mar 2026 at 10:0619 Mar 2026 at 11:3519 Mar 2026 at 9:5118 Mar 2026 at 16:2017 Mar 2026 at 17:116 Mar 2026 at 16:5916 Mar 2026 at 10:0913 Mar 2026 at 10:1212 Mar 2026 at 18:3640 MA BA0G AI A0.A10 Mar 2026 at 9:57Q Mar 2026 at 17:049 Mar 2026 at 9:566 Mar 2026 at 9:57A Mar 2026 at 11:09AMA GAGA AE 40.0927 Feb 2026 at 10:0226 Feb 2026 at 9:56nacahanne nt digd1 of 150 selected, 1.97 TB availabliThu 7 May 10:13:49-- Folder1,86 GB832.2 MB724 MB1,74 GB1.36 G:2,41 GB567,8 MB4.25 GEROR K MP1.16 GE513,4 MB2.75 G:ллиєр924,4 ME362.6 MB719 9 MP1,04 GB575,5 MB7205 Mр10n er4,68 GB3,4 G:022 AMP2,77 GB641,8 MB8812MPA7G GMCMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMPEG-A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movieMPEG-4 movie3.44 G:120 0 MP1,68 GB430.4 ME2 28 GP2.26 GEMPEG-4 movieMDEC.A movidMPEG-4 movieMPEG-4 movieMDEG-A movidMPEG-4 movie386,3 MB705.8 MEMPEG-4 movien 70 CpMDEC.A movid1,53 GBMPEG-4 movie1.2 GEMPEG-4 movie410 GPMDSG-A movie592.2 MBMPEG-4 movie1,02 CB637.6 MEMPEG.A movid6709110Moeehmari798,7 MBMPEG-4 movie404.6 MEMPEG-4 movieA16 GPMDEG.A movid319 7 MEMDEG_A movie291,7 MBMPEG-4 movie2 62 GPMPEG-A movieSCOEMO MnzA Amail546.8 MB96.6 MBOT movieCAO GMP AT MAvi....
|
495
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
498
|
21
|
20
|
2026-05-07T07:13:50.437447+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138030437_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
QuickTime PlayerFileEdit<→c=• Google MeetViewWi QuickTime PlayerFileEdit<→c=• Google MeetViewWindowHelp• +S0•{Sepport aily- in ộ ộ100% (48 Thu 7 May 10:13:50• =@ meet.google.com/landing?authuser=lukas.kovalik@jiminny.com10:13 AM • Thu, May 7+MeetingsD* CallsSecure video conferencingfor everyoneConnect, collaborate, and celebrate from anywhere withGoogle MeetEk New meetingEnter a code or nicknameJoin3:00 PMSupport Daily5:30 PMLukas/Stefka 121From your Google Calendar account: [EMAIL] more about Google Meet...
|
NULL
|
-4897894253956961742
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
QuickTime PlayerFileEdit<→c=• Google MeetViewWi QuickTime PlayerFileEdit<→c=• Google MeetViewWindowHelp• +S0•{Sepport aily- in ộ ộ100% (48 Thu 7 May 10:13:50• =@ meet.google.com/landing?authuser=lukas.kovalik@jiminny.com10:13 AM • Thu, May 7+MeetingsD* CallsSecure video conferencingfor everyoneConnect, collaborate, and celebrate from anywhere withGoogle MeetEk New meetingEnter a code or nicknameJoin3:00 PMSupport Daily5:30 PMLukas/Stefka 121From your Google Calendar account: [EMAIL] more about Google Meet...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
518
|
22
|
27
|
2026-05-07T07:15:25.310855+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138125310_m2.jpg...
|
Firefox
|
DXP4800PLUS-B5F8 — Personal
|
True
|
nas.lakylak.xyz/desktop/#/
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerireroxToolscalMistorbookmar ActivityFllesLaterMorerireroxToolscalMistorbookmarksJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -8. Stefka Stovanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...ProtllesWindowmelpThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.ongxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Reply…..it: Apps• ToastJira Cloud• Also send as direct messageAaPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New Tab40 0 1 Support Daily - in 4h 45m A100% C4& Thu 7 May 10:15:25©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1 Archived work items.= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateAsk RovoSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & TimelineE Backlog Active sprints E Calendar L Reports TestingBoard E List E Forms C Components % Development % Code O Security & Releases # DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filtersvComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEO *OA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog[ JY-20361 2.5.000 =$AI Review - @1 - SummarviAction items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync obportunities without.a local owner (user_id isnull)PLATFORM STABILITYIn QAAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 80...20352 3 86 •000=0[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/con...PLATFORM STABILITYBacklogXXJY-20725 4 0..• = =[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =Grok via AzureMAINTENANCEDeployed[ JY-20726 |1 0 000 =@Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=đRelease AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
-3187904429960162564
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
ActivityFllesLaterMorerireroxToolscalMistorbookmar ActivityFllesLaterMorerireroxToolscalMistorbookmarksJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -8. Stefka Stovanova®. VesP. Galya DimitrovaPº. Aneliya Angelova•. Vasil VasilevS James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...ProtllesWindowmelpThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.ongxxxxb62bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Reply…..it: Apps• ToastJira Cloud• Also send as direct messageAaPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appUserpilot Ask Jiminny Report Ger+ New Tab40 0 1 Support Daily - in 4h 45m A100% C4& Thu 7 May 10:15:25©jiminny.atlassian.net/jira/software/c/projects/JY/boards/37O JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...@ Jiminny (New) + ...I 00 Platform TeamIID Capture TeamID Enterprise Stability I...W Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deska Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1 Archived work items.= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebarQ Search+ CreateAsk RovoSpaces / Jiminny (New)Platform Team P+@ Summary & TimelineE Backlog Active sprints E Calendar L Reports TestingBoard E List E Forms C Components % Development % Code O Security & Releases # DeploymentsMore 5Q Search board00OOR Epic Type~Quick filtersvComplete sprintGroup: QueriesREADY FOR DEV 3INDEV 2CODE REVIEWBLOCKEO *OA 1PO ACCEPTANCEDEPLOY 7AJ Panorama tor CalliScoring in ODAUTOMATED AI SCORINGBacklog[ JY-20361 2.5.000 =$AI Review - @1 - SummarviAction items/Key PointsGROWTH - MAINTAIN OUR COMPE...In DevI205662 0••=9Sync obportunities without.a local owner (user_id isnull)PLATFORM STABILITYIn QAAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedA...-20372 11 82 ••0•= 80...20352 3 86 •000=0[HubSpot] Optimise CRMrematchina on deletehubspot accounts/con...PLATFORM STABILITYBacklogXXJY-20725 4 0..• = =[POC]Jiminny MCPConnectorJIMINNY MCP CONNECTORIn Progress8 JY-20625 10 ...0 =Grok via AzureMAINTENANCEDeployed[ JY-20726 |1 0 000 =@Setup test coverage forProphet in SonarMAINTENANCEBacklogY-9951|Allow users to delete SSand Panorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX7..-20770 1 72 0000=011.000=đRelease AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeployed[ ...20740 05 72 •000=0Wrong formatting forsummary in the CRMMAINTENANCEDeployed* JY-20699 [3 i2 •0=0Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
517
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
544
|
NULL
|
0
|
2026-05-07T07:16:46.855911+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138206855_m1.jpg...
|
iTerm2
|
screenpipe"
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12: DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12:31.745217Z2026-05-07T10:12:34.790862Z2026-05-07110:12:37.78475222026-05-07T10:12:40.806177Z2026-05-07110:12:43.85488122026-05-07T10:12:59.015149Z2026-05-07T10:13:14.166750Z2026-05-07T10:13:17.184510Z2026-05-07T10:13:34.773468Z2026-05-07110:13:44.486450Z2026-05-07T10:13:54.236529Z2026-05-07T10:13:59.559230Z2026-05-07110:14:11.8091682tip: wire screenpipeclaude mcp adrthen askclau2026-05-07T10:15:45.2026-05-07110:15:45.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:16:052026-05-07T10:16:06.212026-05-07T10:16:10.088825Z2026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07T10:16:14.079057Z2026-05-07110:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07T10:16:38.719453Z2026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07T10:16:39.361472Z2026-05-07110:16:40.850433Z2026-05-07T10:16:42.489832Z2026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786ZiTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4 h 44 m100% C8Thu 7 May 10:16:46ffmpegO ₴1DEV (-zsh)• ₴2APP (-zsh)-zsh₴4ffmpegINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capturefor monitor 1 (hash=9173838423795606666,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1(hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcapture formonitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capturefor monitor 1Chash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentskipping capture(hash=1669118135250037105,dedup:for monitortrigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingforChash=1669118135250037105,capturemonitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcapture fortrigger=visual_change)monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capturefor monitorChash=-6229566017341650404,trigger=click)1 (hash=-6229566017341650404,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event__driven_capture: content dedup:skippingcapturefor monitor 1 Chash=-7077166956358270957,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture formonitor 1 (hash=-3980541844315414876,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:content dedup:trigger=visual_change)skippingcapture for monitor 1 (hash=6523625761174407917, trigger=click)INFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOlick)Lick3ne1al_change)Term-ick)engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)engine: :event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2(hash=806643008695069553, trigger=visual_change)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine:: event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureforscreenpipe_engine:: event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureformonitor 1(hash=-8875948178524934281,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor2screenpipe_engine:: event.driven_capture: contentdedup:skippingcaptureforChash=-8875948178524934281,trigger=click)monitor 2 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)screenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:found 50eligibleframesscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:25 frames,4.5MB→ 1.4MB (3.2x),25 JPEGSdeletedscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:23 frames,4.2MB1.1MB (3.7x),23 JPEGSdeletedscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=visual_change)...
|
NULL
|
4337338142933187193
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12: DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12:31.745217Z2026-05-07T10:12:34.790862Z2026-05-07110:12:37.78475222026-05-07T10:12:40.806177Z2026-05-07110:12:43.85488122026-05-07T10:12:59.015149Z2026-05-07T10:13:14.166750Z2026-05-07T10:13:17.184510Z2026-05-07T10:13:34.773468Z2026-05-07110:13:44.486450Z2026-05-07T10:13:54.236529Z2026-05-07T10:13:59.559230Z2026-05-07110:14:11.8091682tip: wire screenpipeclaude mcp adrthen askclau2026-05-07T10:15:45.2026-05-07110:15:45.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:16:052026-05-07T10:16:06.212026-05-07T10:16:10.088825Z2026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07T10:16:14.079057Z2026-05-07110:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07T10:16:38.719453Z2026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07T10:16:39.361472Z2026-05-07110:16:40.850433Z2026-05-07T10:16:42.489832Z2026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786ZiTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4 h 44 m100% C8Thu 7 May 10:16:46ffmpegO ₴1DEV (-zsh)• ₴2APP (-zsh)-zsh₴4ffmpegINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capturefor monitor 1 (hash=9173838423795606666,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1(hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcapture formonitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capturefor monitor 1Chash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentskipping capture(hash=1669118135250037105,dedup:for monitortrigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingforChash=1669118135250037105,capturemonitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcapture fortrigger=visual_change)monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capturefor monitorChash=-6229566017341650404,trigger=click)1 (hash=-6229566017341650404,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event__driven_capture: content dedup:skippingcapturefor monitor 1 Chash=-7077166956358270957,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture formonitor 1 (hash=-3980541844315414876,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:content dedup:trigger=visual_change)skippingcapture for monitor 1 (hash=6523625761174407917, trigger=click)INFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOlick)Lick3ne1al_change)Term-ick)engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)engine: :event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2(hash=806643008695069553, trigger=visual_change)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine:: event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureforscreenpipe_engine:: event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureformonitor 1(hash=-8875948178524934281,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor2screenpipe_engine:: event.driven_capture: contentdedup:skippingcaptureforChash=-8875948178524934281,trigger=click)monitor 2 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)screenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:found 50eligibleframesscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:25 frames,4.5MB→ 1.4MB (3.2x),25 JPEGSdeletedscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:23 frames,4.2MB1.1MB (3.7x),23 JPEGSdeletedscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=visual_change)...
|
541
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
553
|
23
|
2
|
2026-05-07T07:17:02.039411+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138222039_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12: DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12:31.745217Z2026-05-07T10:12:34.790862Z2026-05-07110:12:37.78475222026-05-07T10:12:40.806177Z2026-05-07T10:12:43.854881Z2026-05-07T10:12:59.015149Z2026-05-07T10:13:14.166750Z2026-05-07T10:13:17.184510Z2026-05-07T10:13:34.773468Z2026-05-07110:13:44.486450Z2026-05-07T10:13:54.236529Z2026-05-07T10:13:59.559230Z2026-05-07110:14:11.8091682tip: wirescreenpipeclaude mcp adrthen ask claur2026-05-07T10:15:45.2026-05-07110:15:45.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:16:052026-05-07T10:16:06.212026-05-07T10:16:10.088825Z2026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07T10:16:14.07905722026-05-07110:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07110:16:17.24720222026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07T10:16:38.719453Z2026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07T10:16:39.361472Z2026-05-07110:16:40.850433Z2026-05-07T10:16:42.489832Z2026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786ZiTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4 h 43 m100% C8Thu 7 May 10:17:01screenpipe"O ₴1DEV (-zsh)• ₴2APP (-zsh)83-zsh₴4screenpipe"INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=9173838423795606666,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor(hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureforChash=1669118135250037105,trigger=visual_change)monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentskipping capture(hash=1669118135250037105,dedup:for monitortrigger=visual_change)Chash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capturefor monitor 1 (hash=1669118135250037105,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping captureformonitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureformonitor 1trigger=visual_change)trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingChash=-6229566017341650404,capturefor monitor 1 (hash=-6229566017341650404,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureforINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=-7077166956358270957,trigger=click)monitor 1 (hash=-3980541844315414876,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:content dedup:skippingcapturefortrigger=visual_change)monitor 1 (hash=6523625761174407917, trigger=click)3lick)Lick3ne1al_change)Finder-ick)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2(hash=806643008695069553, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine:: event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1(hash=-8875948178524934281,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor2INFOscreenpipe_engine:: event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureforChash=-8875948178524934281,trigger=click)monitor 2 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:found 50eligibleframesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:25 frames,INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:234.5MB→ 1.4MB (3.2x),25 JPEGSdeletedframes,4.2MB1.1MB (3.7x),23 JPEGSdeletedINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=visual_change)...
|
NULL
|
8409323558540878731
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12: DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12:31.745217Z2026-05-07T10:12:34.790862Z2026-05-07110:12:37.78475222026-05-07T10:12:40.806177Z2026-05-07T10:12:43.854881Z2026-05-07T10:12:59.015149Z2026-05-07T10:13:14.166750Z2026-05-07T10:13:17.184510Z2026-05-07T10:13:34.773468Z2026-05-07110:13:44.486450Z2026-05-07T10:13:54.236529Z2026-05-07T10:13:59.559230Z2026-05-07110:14:11.8091682tip: wirescreenpipeclaude mcp adrthen ask claur2026-05-07T10:15:45.2026-05-07110:15:45.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:15:58.2026-05-07T10:16:052026-05-07T10:16:06.212026-05-07T10:16:10.088825Z2026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07T10:16:14.07905722026-05-07110:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07110:16:17.24720222026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07T10:16:38.719453Z2026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07T10:16:39.361472Z2026-05-07110:16:40.850433Z2026-05-07T10:16:42.489832Z2026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786ZiTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4 h 43 m100% C8Thu 7 May 10:17:01screenpipe"O ₴1DEV (-zsh)• ₴2APP (-zsh)83-zsh₴4screenpipe"INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=9173838423795606666,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor(hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureforChash=1669118135250037105,trigger=visual_change)monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentskipping capture(hash=1669118135250037105,dedup:for monitortrigger=visual_change)Chash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capturefor monitor 1 (hash=1669118135250037105,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping captureformonitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureformonitor 1trigger=visual_change)trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingChash=-6229566017341650404,capturefor monitor 1 (hash=-6229566017341650404,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureforINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=-7077166956358270957,trigger=click)monitor 1 (hash=-3980541844315414876,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:content dedup:skippingcapturefortrigger=visual_change)monitor 1 (hash=6523625761174407917, trigger=click)3lick)Lick3ne1al_change)Finder-ick)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2(hash=806643008695069553, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine:: event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1(hash=-8875948178524934281,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor2INFOscreenpipe_engine:: event_driven_capture: contentdedup:skippingcaptureforChash=-8875948178524934281,trigger=click)monitor 2 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:found 50eligibleframesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:25 frames,INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:234.5MB→ 1.4MB (3.2x),25 JPEGSdeletedframes,4.2MB1.1MB (3.7x),23 JPEGSdeletedINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=visual_change)...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
554
|
24
|
6
|
2026-05-07T07:17:02.540486+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138222540_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
SlackHomeActivityLateMorecalVIewJiminny ...i contu SlackHomeActivityLateMorecalVIewJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# suppor# thank-yous# the people of iimi...6 Direct messages3 Aneliva Angelova, ...2o Stoyan Tanev8 Stefka Stovanova1 VesGalya DimitrovaAneliva AngelovaVasil Vasilev. James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali..::: Apps8 Toastlira CloudmistonWindowHelpQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оаботи на одтpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)image.pngXXxXDe2bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngVes Aor 28th at 6•54 PMизглежла е нямало •Ai nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Replv.• Also send as direct messageAaAccount sharingge 40 7 ê Support Daily - in 4h 43m A 100% C4). Thu 7 May 10:17:02E3 Refer & earn up to $230D Ask AIWelcome to hPanel, Lukas!Your to-dos 2Claim your tree email marketing planSend marketing campaigns and newsletters free for one year. See what's includedAdd your phone numberGet important service updates, recover account access faster, and message Kodee on WhatsAop for Al help:[PHONE]Your businesslakvlak.xvz (xyZ• Manage domain + Set up email + Create a websitel + Add email marketingAdd phone number XManage domairGet the most out of your domainSave 10% on hostingBuild vour website. Get 10% off 12-monthor longer hosting plans with codeRIIl OSITE10Claim dealBuild web anns or sitesChat with Al and watch vour ideas cometo life. Hostinger Horizons is free to tryTry nowGet a business emailBuild vour brand with a orofessional emailaddress like [EMAIL] email I...
|
NULL
|
3758950053191930492
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
SlackHomeActivityLateMorecalVIewJiminny ...i contu SlackHomeActivityLateMorecalVIewJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# suppor# thank-yous# the people of iimi...6 Direct messages3 Aneliva Angelova, ...2o Stoyan Tanev8 Stefka Stovanova1 VesGalya DimitrovaAneliva AngelovaVasil Vasilev. James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali..::: Apps8 Toastlira CloudmistonWindowHelpQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оаботи на одтpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)image.pngXXxXDe2bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngVes Aor 28th at 6•54 PMизглежла е нямало •Ai nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил edited)Replv.• Also send as direct messageAaAccount sharingge 40 7 ê Support Daily - in 4h 43m A 100% C4). Thu 7 May 10:17:02E3 Refer & earn up to $230D Ask AIWelcome to hPanel, Lukas!Your to-dos 2Claim your tree email marketing planSend marketing campaigns and newsletters free for one year. See what's includedAdd your phone numberGet important service updates, recover account access faster, and message Kodee on WhatsAop for Al help:[PHONE]Your businesslakvlak.xvz (xyZ• Manage domain + Set up email + Create a websitel + Add email marketingAdd phone number XManage domairGet the most out of your domainSave 10% on hostingBuild vour website. Get 10% off 12-monthor longer hosting plans with codeRIIl OSITE10Claim dealBuild web anns or sitesChat with Al and watch vour ideas cometo life. Hostinger Horizons is free to tryTry nowGet a business emailBuild vour brand with a orofessional emailaddress like [EMAIL] email I...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
555
|
23
|
3
|
2026-05-07T07:17:04.951208+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138224951_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHel iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4h 43 m100% C8Thu 7 May 10:17:04screenpipe"DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12:31.745217Z2026-05-07T10:12:34.790862Z2026-05-07110:12:37.78475222026-05-07T10:12:40.806177Z2026-05-07T10:12:43.854881Z2026-05-07110:12:59.01514922026-05-07T10:13:14.166750Z2026-05-07T10:13:17.184510Z2026-05-07T10:13:34.773468Z2026-05-07110:13:44.486450Z2026-05-07T10:13:54.236529Z2026-05-07T10:13:59.559230Z2026-05-07110:14:11.8091682O ₴1DEV (-zsh)O $82APP (-zsh)83-zsh• ₴4screenpipe"INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:INFOskipping capture for monitor 1 (hash=9173838423795606666, trigger=visual_change)screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event,_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine:: event,driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup: skippingscreenpipe_engine::event_driven_capture:capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)trigger=visual_change)INFOcontent dedup: skippingcapture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:trigger=visual_change)skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=-6229566017341650404, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=-6229566017341650404, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-7077166956358270957, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skippingcapture for monitor 1 (hash=-3980541844315414876,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=6523625761174407917, trigger=click)tip: wirescreenpipeintoclaude with one command:claude mcp add screenpipe --npx-y screenpipe-mcpthen askclaude to build a pipethat tracks who you are, your todos, and how you spend your time from your screen activity2026-05-07T10:15:45.403085Z2026-05-07T10:15:45.438150Z2026-05-07T10:15:58.662028Z2026-05-07T10:15:58.663307Z2026-05-07T10:15:58.663499Z2026-05-07T10:16:05.043304Z2026-05-07T10:16:06.212558Z2026-05-07T10:16:10.088825Z2026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07T10:16:14.079057Z2026-05-07T10:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07T10:16:38.719453Z2026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07T10:16:39.361472Z2026-05-07T10:16:40.850433Z2026-05-07T10:16:42.489832Z2026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786ZINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-6029182552546457581, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:INFOcontent dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-6029182552546457581, trigger=click)screenpipe_engine::meeting_detector: meeting v2: Ending -› Idle (timeout=300s, app=Firefox, id=1)INFOscreenpipe_engine::meeting_detector: meeting v2: meeting ended (id=1)INFOscreenpipe_engine::routes: :meetings: meeting_status_changed: active=false, manual=false, active_id=None, app=None, source=NoneINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=312614534752492596, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentINFOdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=312614534752492596,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skippingcapture for monitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553, trigger=click)INFOINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 Chash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skippingcapture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=806643008695069553, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skippingcapture for monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: found 50 eligible framesINFOINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 25 frames,4.5MB → 1.4MB (3.2x), 25 JPEGs deletedscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 23 frames,4.2MB → 1.1MB (3.7x), 23 JPEGs deletedINFO screenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=visual_change)...
|
NULL
|
-5047835207741019505
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHel iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4h 43 m100% C8Thu 7 May 10:17:04screenpipe"DOCKER2026-05-07110:12:16.55057022026-05-07T10:12:31.745217Z2026-05-07T10:12:34.790862Z2026-05-07110:12:37.78475222026-05-07T10:12:40.806177Z2026-05-07T10:12:43.854881Z2026-05-07110:12:59.01514922026-05-07T10:13:14.166750Z2026-05-07T10:13:17.184510Z2026-05-07T10:13:34.773468Z2026-05-07110:13:44.486450Z2026-05-07T10:13:54.236529Z2026-05-07T10:13:59.559230Z2026-05-07110:14:11.8091682O ₴1DEV (-zsh)O $82APP (-zsh)83-zsh• ₴4screenpipe"INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:INFOskipping capture for monitor 1 (hash=9173838423795606666, trigger=visual_change)screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event,_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine:: event,driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup: skippingscreenpipe_engine::event_driven_capture:capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)trigger=visual_change)INFOcontent dedup: skippingcapture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:trigger=visual_change)skipping capture for monitor 1 (hash=1669118135250037105,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=-6229566017341650404, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=-6229566017341650404, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-7077166956358270957, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skippingcapture for monitor 1 (hash=-3980541844315414876,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=6523625761174407917, trigger=click)tip: wirescreenpipeintoclaude with one command:claude mcp add screenpipe --npx-y screenpipe-mcpthen askclaude to build a pipethat tracks who you are, your todos, and how you spend your time from your screen activity2026-05-07T10:15:45.403085Z2026-05-07T10:15:45.438150Z2026-05-07T10:15:58.662028Z2026-05-07T10:15:58.663307Z2026-05-07T10:15:58.663499Z2026-05-07T10:16:05.043304Z2026-05-07T10:16:06.212558Z2026-05-07T10:16:10.088825Z2026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07T10:16:14.079057Z2026-05-07T10:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07T10:16:38.719453Z2026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07T10:16:39.361472Z2026-05-07T10:16:40.850433Z2026-05-07T10:16:42.489832Z2026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786ZINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-6029182552546457581, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:INFOcontent dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-6029182552546457581, trigger=click)screenpipe_engine::meeting_detector: meeting v2: Ending -› Idle (timeout=300s, app=Firefox, id=1)INFOscreenpipe_engine::meeting_detector: meeting v2: meeting ended (id=1)INFOscreenpipe_engine::routes: :meetings: meeting_status_changed: active=false, manual=false, active_id=None, app=None, source=NoneINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=312614534752492596, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentINFOdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=312614534752492596,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skippingcapture for monitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553, trigger=click)INFOINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 Chash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skippingcapture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1 (hash=806643008695069553, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skippingcapture for monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: found 50 eligible framesINFOINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 25 frames,4.5MB → 1.4MB (3.2x), 25 JPEGs deletedscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 23 frames,4.2MB → 1.1MB (3.7x), 23 JPEGs deletedINFO screenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=visual_change)...
|
553
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
696
|
25
|
23
|
2026-05-07T07:24:08.393622+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138648393_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
iTerm2ShellEditViewSessionScriptsHelpSupport Daily iTerm2ShellEditViewSessionScriptsHelpSupport Daily • in 4 h 36 m100% C8Thu 7 May 10:24:08DOCKER2026-05-07110:16:05.04330422026-05-07T10:16:06.212558Z2026-05-07T10:16:10.088825Z2026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07T10:16:14.079057Z2026-05-07T10:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07110:16:37.97375922026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07T10:16:38.719453Z2026-05-07110:16:38.75745822026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07T10:16:39.36117272026-05-07T10:16:402026-05-07T10:16:42.2026-05-07T10:16:44.2026-05-07T10:16:442026-05-07110:17:132026-05-07T10:17:23.2026-05-07T10:17:36.2026-05-07110:17:48.2026-05-07T10:18:06.2026-05-07110:18:21.3r2026-05-07T10:18:27.400579Z2026-05-07T10:18:36.379491Z2026-05-07T10:18:39.375238Z2026-05-07T10:19:43.208935Z2026-05-07110:19:49.257421ZProfilesWindowscreenpipe• ₴1INFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFODEV (-zsh)• ₴2APP (-zsh)83-zsh• ₴4screenpipe"screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:(hash=312614534752492596, trigger=visual_change)skippingcapturefor monitor 2screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor(hash=312614534752492596,trigger=click)monitor 2screenpipe_engine::event_driven_capture:content(hash=-6145754442538527174, trigger=click)dedup:skippingcapturefor monitor 1(hash=-6145754442538327174, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2(hash=-6145754442538527174, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureforscreenpipe_engine::event_driven_capture:monitor 2 (hash=806643008695069553, trigger=visual_change)contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 Chash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1(hash=806643008695069553, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureforChash=806643008695069553,trigger=click)monitor 1(hash=806643008695069553, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2screenpipe_engine::event_driven capture:contentdedup:skippingcapturefor(hash=-8875948178524934281, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)monitor 1 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)screenpipeengine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)(hachkninonn-click)331isual_change)ck)ick)sual_change)ick)sual_change)Slack(sual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup: skipping capture for monitor 2 Chash=8392580966194121284,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=7524776963116161484,INFOtrigger=visual_change)screenpipe_engine:: event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 Chash=7524776963116161484,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-6840747455939898472, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-6840747455939898472, trigger=visual_change)tip: installa starterbundle ofpipes:screenpipe install https://screenpi.pe/start.json2026-05-07110:21:21.84837522026-05-07T10:21:23.439805Z2026-05-07T10:21:38.803777Z2026-05-07T10:21:44.054102Z2026-05-07T10:21:46.307600Z2026-05-07110:21:49.031129Z2026-05-07T10:23:02.085605Z2026-05-07T10:23:05.086593Z2026-05-07110:24:05.6617762INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=4689651471004117672, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: found 84 eligibleframesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 38 frames, 5.OMB → 1.3MB (3.8x),38 JPEGSdeletedINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 44 frames, 7.2MB→1.4MB (5.2x),44 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)...
|
NULL
|
8660766559737150569
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
iTerm2ShellEditViewSessionScriptsHelpSupport Daily iTerm2ShellEditViewSessionScriptsHelpSupport Daily • in 4 h 36 m100% C8Thu 7 May 10:24:08DOCKER2026-05-07110:16:05.04330422026-05-07T10:16:06.212558Z2026-05-07T10:16:10.088825Z2026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07T10:16:14.079057Z2026-05-07T10:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07110:16:37.97375922026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07T10:16:38.719453Z2026-05-07110:16:38.75745822026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07T10:16:39.36117272026-05-07T10:16:402026-05-07T10:16:42.2026-05-07T10:16:44.2026-05-07T10:16:442026-05-07110:17:132026-05-07T10:17:23.2026-05-07T10:17:36.2026-05-07110:17:48.2026-05-07T10:18:06.2026-05-07110:18:21.3r2026-05-07T10:18:27.400579Z2026-05-07T10:18:36.379491Z2026-05-07T10:18:39.375238Z2026-05-07T10:19:43.208935Z2026-05-07110:19:49.257421ZProfilesWindowscreenpipe• ₴1INFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFOINFODEV (-zsh)• ₴2APP (-zsh)83-zsh• ₴4screenpipe"screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:(hash=312614534752492596, trigger=visual_change)skippingcapturefor monitor 2screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor(hash=312614534752492596,trigger=click)monitor 2screenpipe_engine::event_driven_capture:content(hash=-6145754442538527174, trigger=click)dedup:skippingcapturefor monitor 1(hash=-6145754442538327174, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2(hash=-6145754442538527174, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureforscreenpipe_engine::event_driven_capture:monitor 2 (hash=806643008695069553, trigger=visual_change)contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 Chash=806643008695069553,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 1(hash=806643008695069553, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureforChash=806643008695069553,trigger=click)monitor 1(hash=806643008695069553, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2screenpipe_engine::event_driven capture:contentdedup:skippingcapturefor(hash=-8875948178524934281, trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)monitor 1 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)screenpipeengine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcaptureformonitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)(hachkninonn-click)331isual_change)ck)ick)sual_change)ick)sual_change)Slack(sual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup: skipping capture for monitor 2 Chash=8392580966194121284,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=7524776963116161484,INFOtrigger=visual_change)screenpipe_engine:: event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 Chash=7524776963116161484,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-6840747455939898472, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-6840747455939898472, trigger=visual_change)tip: installa starterbundle ofpipes:screenpipe install https://screenpi.pe/start.json2026-05-07110:21:21.84837522026-05-07T10:21:23.439805Z2026-05-07T10:21:38.803777Z2026-05-07T10:21:44.054102Z2026-05-07T10:21:46.307600Z2026-05-07110:21:49.031129Z2026-05-07T10:23:02.085605Z2026-05-07T10:23:05.086593Z2026-05-07110:24:05.6617762INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=4689651471004117672, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: found 84 eligibleframesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 38 frames, 5.OMB → 1.3MB (3.8x),38 JPEGSdeletedINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 44 frames, 7.2MB→1.4MB (5.2x),44 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
710
|
26
|
35
|
2026-05-07T07:24:50.935446+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138690935_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomeActivityFllesLaterMoreDocker DesktopEditJiminn HomeActivityFllesLaterMoreDocker DesktopEditJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi...6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -8. Stefka Stovanova®. VesP. Galya DimitrovaR. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev8 James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...itt Apps• ToastJira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оаботи на одтpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb€2bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало •Ai nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReply…..• Also send as direct messageAaPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabO JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...Jiminny (New)I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...IN Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deske Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebar• supoont Dally • In 4h 30 m100% s2Thu 7 May 10:24:50ninny.aulasslan.nevifa/sortware/eQ Search+ CreateAsk RovoSpaces / Jiminny (New)vatorm leam e# Summary& TimelineE Backlog IID Active sprints8 Calendar L" Reports Testing Board# ListE Forms eg Components*> Development ⅝> Code • Security @ Releases* DeploymentsMore 5Q Search board |000008Epicv• • • ily docker.desktop PERSONALTypevQuick filters vComplete sprintGroup: QueriesQ SearchSign inREADYACCEPTANCEDEPLOY 7AJ PaScorirAUTORBackldWSY-[HubsrematehubspPLATEBackldXJY-Starting the Docker Engine...Docker Engine is the underlying technology that runs containersSetupProphMAINBacklddile Encine startinaRAM 000 GR CPUJ0.00% Dick•.. GR used (limit • • GR)›_ © Update availableAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedД..-20372 1 80 0000=1Grok via AzureMAINTENANCEveplovedQ JY-20726 1@ •00=0Allow users to delete Ssand ranorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployed# .-20770 1 d? [PASSWORD_DOTS]=Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeolovedIn20740 05mе0—Wrong formatting forsummary in the CkM IMAINTENANCEDeoloved I1E JY-20699 3 п•=Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
NULL
|
-7107132923839693009
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
HomeActivityFllesLaterMoreDocker DesktopEditJiminn HomeActivityFllesLaterMoreDocker DesktopEditJiminny…..i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general# jiminny-bgic olattorm-nckets# product_launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi...6 Direct messagesAneliya Angelova,...Ro Stoyan Tanev -8. Stefka Stovanova®. VesP. Galya DimitrovaR. Aneliya Angelova•. Vasil Vasilev8 James GrahamC. Nikolay Ivanov. Lukas Kovali...itt Apps• ToastJira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оаботи на одтpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb€2bLukas Kovalik ' Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.pngVes Apr 28th at 6:54 PMизглежла е нямало •Ai nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReply…..• Also send as direct messageAaPlatform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - PlatformJy 20807 check various issues witiSentrylf Pull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabO JIMINNYg For you© Recent# Starred8$ Apps0, Spaces+...Jiminny (New)I 00 Platform TeamII Capture TeamID Enterprise Stability I...IN Processing TeamMl SE Kanban(9 Service-Deske Queuesf Service requestsA Incidentsll Reports@ Operations# Knowledge Base• CustomersChannelsEmail logs⅘ Developer escalations•il Slack integration& Reporting Center[ Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards@: Operations& Confluence:: Teamsg= Customise sidebar• supoont Dally • In 4h 30 m100% s2Thu 7 May 10:24:50ninny.aulasslan.nevifa/sortware/eQ Search+ CreateAsk RovoSpaces / Jiminny (New)vatorm leam e# Summary& TimelineE Backlog IID Active sprints8 Calendar L" Reports Testing Board# ListE Forms eg Components*> Development ⅝> Code • Security @ Releases* DeploymentsMore 5Q Search board |000008Epicv• • • ily docker.desktop PERSONALTypevQuick filters vComplete sprintGroup: QueriesQ SearchSign inREADYACCEPTANCEDEPLOY 7AJ PaScorirAUTORBackldWSY-[HubsrematehubspPLATEBackldXJY-Starting the Docker Engine...Docker Engine is the underlying technology that runs containersSetupProphMAINBacklddile Encine startinaRAM 000 GR CPUJ0.00% Dick•.. GR used (limit • • GR)›_ © Update availableAl Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployedД..-20372 1 80 0000=1Grok via AzureMAINTENANCEveplovedQ JY-20726 1@ •00=0Allow users to delete Ssand ranorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSIDeployed# .-20770 1 d? [PASSWORD_DOTS]=Release AJ Panoramarevorts to customersAJ REPORTSDeolovedIn20740 05mе0—Wrong formatting forsummary in the CkM IMAINTENANCEDeoloved I1E JY-20699 3 п•=Check various issues withStagesMAINTENANCEDeployed...
|
707
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
711
|
26
|
36
|
2026-05-07T07:24:53.801916+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138693801_m2.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_2
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
HomdActivityFllesLaterMoreDocker DesktopEditJiminn HomdActivityFllesLaterMoreDocker DesktopEditJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messages3 Aneliya Angelova, .•.2o Stoyan Tanev8. Stefka Stovanovao VesGalya Dimitrovaf Aneliya AngelovaVasil VasilevS James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali...::: Apps8 Toastlira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb€2bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.png• 0Platform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentrylPull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Aor 28th at 6-54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReplv..• Also send as direct messageAa(7 JiMinNYg For you(• Recenti* Starred0+ Apps|Q SpacesJiminny (New)10 Platform TeamIID Capture TeamI Enterprise Stability I…IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations# Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalations: Slack integrationReporting Center|[* Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebarinny.aulasslan.neuifa/sortware• Search|Spaces / Jiminny (New)vatorm leam e#H Summarv— TimelinelE Backlog11 Active sprints—Calendar• Reports4 Testing Board |Hist/ Comnonents• Search boardi00000₴Epic vType vREADYAJ PaScorirAUTOIRackl[HubsremahubspPLATIBacklSEJYSeturProphBack|Quick filters vi docker desktoo PERSONALAsk Gordon BETAContainers Give feedback GContainereImagesContainer CPU usage OVolumesNo containers are runnina.KubernetesBuilds0 SearchiModelsNameContainer IDMCp Toolkit BET.redis1220ffe7ed?7Dockor HuhД AI 7c3ес7911304Docker scoutnarokA AM 00a86edb2f8dExtensionsblackfire-1f3fa652b7054Manaaeuminny ext- 68/5460803e0elasticsearch e802ad473a4f+ Resource usagedatadod-10727542fa222mariach.167064070/202RAM 064 GR CP|J 021% Dick•.. GR used (limit • •GR)¿ FormsQ SearchContainer memory usage ONo containers are runnindOnly show runnina containersImagePort(s)redis:56370-6379kihana /kihana 7 10 2 5601-5601|4040:4040blackfire/blackfire:1.: 8707:87079200:9200Show all ports (2)datadoalaaent:6.121CPU (%) ActionsN/AN/AN/AN/AN/A DN/A DN/Amariadb:11.4.5330You are sianed outSian in to share images andcolllahorate with vour team+ Create< Develonment |% CodeSign inShow chartssupoont Dally • In 4h 30m• Security—, ReleasesComolete soriniACCEPTANCESian in>_ ® Update available100% 52Thu 7 May 10:24:53Ask Rovo‹ DeploymentsMore 5.Grouo: QueriesDEPLOY 7Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployed0.-20372 1 1l •000 =Grok via AzureMAINTENANCEveplovedI. JY-20726700=Allow users to delete Ssand ranorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX .-20770 1 dl •000=Release A.l Panoramalrevorts to customersAJ REPORTSDeolovedIn20740 05m-00-Wrong formatting forsummary in the CkMMAINTENANCEDeoloved I1E JY-206993 п •=Check various issues withStagesMAINTENANCEDeploved...
|
NULL
|
5429554422873175185
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
HomdActivityFllesLaterMoreDocker DesktopEditJiminn HomdActivityFllesLaterMoreDocker DesktopEditJiminny ...i contusion-clinic# curiosity_lab# engineering# general#jiminny-bgic olattorm-nckets# product launches*random# releases# sofia-office# support# thank-yous# the people of iimi..6 Direct messages3 Aneliya Angelova, .•.2o Stoyan Tanev8. Stefka Stovanovao VesGalya Dimitrovaf Aneliya AngelovaVasil VasilevS James GrahamNikolay Ivanove Lukas Kovali...::: Apps8 Toastlira CloudQ Describe what you are looking forThread Ves•ами не знам тогава, не оасоти на одтіpostmark и видях че няма добавен serverлобавих го, но може ои беше направенопрез staging, ще го видя още веднъжVes Aor 28th at 6:48 PMвиля ли в Circle env. (edited)mage.pngvxxxxb€2bLukas Kovalik * Apr 28th at 6:52 PMами то изглежла е Одimage.png• 0Platform Sprint 3 Q2 - Platform X7 Service-Desk - Queues - Platform(g Jy 20807 check various issues witSentrylPull requests • jiminny/appu Userpilot | Ask Jiminny Report Ger+ New TabVes Aor 28th at 6-54 PMизглежла е нямало OAi nostmark и смеизползвали този за одсмени го в crсe с enу на новия токенкойто си напоавил editedReplv..• Also send as direct messageAa(7 JiMinNYg For you(• Recenti* Starred0+ Apps|Q SpacesJiminny (New)10 Platform TeamIID Capture TeamI Enterprise Stability I…IN Processing TeamMl SE Kanban' Service-DeskE Queues= Service reauestsA. Incidentsll ReportsOnerations# Knowledge Base• CustomersChannels• Email logs⅘ Developer escalations: Slack integrationReporting Center|[* Add shortcut1- Archived work itemsi= More spaces= Filters[ Dashboards(d: Anorationel2 Confluence:: Teams9= Customise sidebarinny.aulasslan.neuifa/sortware• Search|Spaces / Jiminny (New)vatorm leam e#H Summarv— TimelinelE Backlog11 Active sprints—Calendar• Reports4 Testing Board |Hist/ Comnonents• Search boardi00000₴Epic vType vREADYAJ PaScorirAUTOIRackl[HubsremahubspPLATIBacklSEJYSeturProphBack|Quick filters vi docker desktoo PERSONALAsk Gordon BETAContainers Give feedback GContainereImagesContainer CPU usage OVolumesNo containers are runnina.KubernetesBuilds0 SearchiModelsNameContainer IDMCp Toolkit BET.redis1220ffe7ed?7Dockor HuhД AI 7c3ес7911304Docker scoutnarokA AM 00a86edb2f8dExtensionsblackfire-1f3fa652b7054Manaaeuminny ext- 68/5460803e0elasticsearch e802ad473a4f+ Resource usagedatadod-10727542fa222mariach.167064070/202RAM 064 GR CP|J 021% Dick•.. GR used (limit • •GR)¿ FormsQ SearchContainer memory usage ONo containers are runnindOnly show runnina containersImagePort(s)redis:56370-6379kihana /kihana 7 10 2 5601-5601|4040:4040blackfire/blackfire:1.: 8707:87079200:9200Show all ports (2)datadoalaaent:6.121CPU (%) ActionsN/AN/AN/AN/AN/A DN/A DN/Amariadb:11.4.5330You are sianed outSian in to share images andcolllahorate with vour team+ Create< Develonment |% CodeSign inShow chartssupoont Dally • In 4h 30m• Security—, ReleasesComolete soriniACCEPTANCESian in>_ ® Update available100% 52Thu 7 May 10:24:53Ask Rovo‹ DeploymentsMore 5.Grouo: QueriesDEPLOY 7Al Reports > Empty pagedesign and promotionAJ REPORTSDeployed0.-20372 1 1l •000 =Grok via AzureMAINTENANCEveplovedI. JY-20726700=Allow users to delete Ssand ranorama promptswhen those are used in a...AJ REPORTSDeployedX .-20770 1 dl •000=Release A.l Panoramalrevorts to customersAJ REPORTSDeolovedIn20740 05m-00-Wrong formatting forsummary in the CkMMAINTENANCEDeoloved I1E JY-206993 п •=Check various issues withStagesMAINTENANCEDeploved...
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
713
|
25
|
30
|
2026-05-07T07:24:53.858484+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138693858_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHel iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4 h 36 m100% [8Thu 7 May 10:24:53screenpipe"DOCKER2026-05-07110:16:10.08882522026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07110:16:14.07905722026-05-07T10:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07110:16:38.719453Z2026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07110:16:39132320342026-05-07110:16:39.36147222026-05-07T10:16:40.850433Z2026-05-07T10:16:42.489832Z2026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786Z2026-05-07T10:17:13.547514Z2026-05-07T10:17:23.997418Z2026-05-07110:17:36.067503Z2026-05-07T10:17:48.254094Z2026-05-07T10:18:06.328441Z2026-05-07T10:18:21.374558Z2026-05-07T10:18:27.400579Z2026-05-07T10:18:36.379491Z2026-05-07T10:18:39.375238Z2026-05-07T10:19:43.208935Z2026-05-07T10:19:49.257421ZDEV (-zsh)O $82APP (-zsh)83-zsh• *4screenpipe"INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:capture for monitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)skippingcapture for monitor 1(hash=-6145754442538527174,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2INFOcontentChash=-6145754442538527174,trigger=click)trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:dedup:skipping capturefor monitor 2(hash=806643008695069553, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 1 (hash=806643008695069553, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 2(hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 1(hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event,_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping(hash=-8875948178524934281, trigger=click)capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:found 50eligible framesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:25frames,4. 5MB→ 1.4MB (3.2x), 25 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:23frames,4.2MB→ 1.1MB (3.7x),23 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine:: event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 2 (hash=8224741320031956579, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8224741320031956579, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8224741320031956579, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8392580966194121284,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8392580966194121284, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8392580966194121284, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skippingINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:capture for monitor 2 (hash=7524776963116161484, trigger=visual_change)skippingcapture for monitor 2 (hash=7524776963116161484, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-6840747455939898472, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-6840747455939898472, trigger=visual_change)tip: install a starter bundle of pipes:screenpipe install https://screenpi.pe/start.json2026-05-07110:21:21.84837522026-05-07T10:21:23.439805Z2026-05-07110:21:38.80377722026-05-07T10:21:44.054102Z2026-05-07T10:21:46.307600Z2026-05-07T10:21:49.031129Z2026-05-07T10:23:02.085605Z2026-05-07110:23:05.086593Z2026-05-07T10:24:05.661776Z2026-05-07T10:24:09.585701Z2026-05-07110:24:11.7149562INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=4689651471004117672, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: found 84 eligible framesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 38 frames,5.0MB 1.3MB (3.8x), 38 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 44 frames,7.2MB→ 1.4MB (5.2x),44 JPEGSdeletedINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)...
|
NULL
|
-8031629529185585092
|
NULL
|
click
|
ocr
|
NULL
|
iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHel iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4 h 36 m100% [8Thu 7 May 10:24:53screenpipe"DOCKER2026-05-07110:16:10.08882522026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07110:16:14.07905722026-05-07T10:16:16.219212Z2026-05-07T10:16:16.238237Z2026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07110:16:38.719453Z2026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07110:16:39132320342026-05-07110:16:39.36147222026-05-07T10:16:40.850433Z2026-05-07T10:16:42.489832Z2026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786Z2026-05-07T10:17:13.547514Z2026-05-07T10:17:23.997418Z2026-05-07110:17:36.067503Z2026-05-07T10:17:48.254094Z2026-05-07T10:18:06.328441Z2026-05-07T10:18:21.374558Z2026-05-07T10:18:27.400579Z2026-05-07T10:18:36.379491Z2026-05-07T10:18:39.375238Z2026-05-07T10:19:43.208935Z2026-05-07T10:19:49.257421ZDEV (-zsh)O $82APP (-zsh)83-zsh• *4screenpipe"INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:capture for monitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)skippingcapture for monitor 1(hash=-6145754442538527174,INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapturefor monitor 2INFOcontentChash=-6145754442538527174,trigger=click)trigger=click)screenpipe_engine::event_driven_capture:dedup:skipping capturefor monitor 2(hash=806643008695069553, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 1 (hash=806643008695069553, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 2(hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 1(hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event,_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 1INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping(hash=-8875948178524934281, trigger=click)capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 1 (hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:found 50eligible framesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:25frames,4. 5MB→ 1.4MB (3.2x), 25 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction:snapshotcompaction:23frames,4.2MB→ 1.1MB (3.7x),23 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine:: event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-8875948178524934281, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skippingcapture for monitor 2 (hash=8224741320031956579, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8224741320031956579, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8224741320031956579, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8392580966194121284,trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8392580966194121284, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=8392580966194121284, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skippingINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:capture for monitor 2 (hash=7524776963116161484, trigger=visual_change)skippingcapture for monitor 2 (hash=7524776963116161484, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=-6840747455939898472, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-6840747455939898472, trigger=visual_change)tip: install a starter bundle of pipes:screenpipe install https://screenpi.pe/start.json2026-05-07110:21:21.84837522026-05-07T10:21:23.439805Z2026-05-07110:21:38.80377722026-05-07T10:21:44.054102Z2026-05-07T10:21:46.307600Z2026-05-07T10:21:49.031129Z2026-05-07T10:23:02.085605Z2026-05-07110:23:05.086593Z2026-05-07T10:24:05.661776Z2026-05-07T10:24:09.585701Z2026-05-07110:24:11.7149562INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=4689651471004117672, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: found 84 eligible framesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 38 frames,5.0MB 1.3MB (3.8x), 38 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: 44 frames,7.2MB→ 1.4MB (5.2x),44 JPEGSdeletedINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture:skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)...
|
709
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
|
715
|
25
|
32
|
2026-05-07T07:24:59.865828+00:00
|
/Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778 /Users/lukas/.screenpipe/data/data/2026-05-07/1778138699865_m1.jpg...
|
iTerm2
|
NULL
|
True
|
NULL
|
monitor_1
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|
iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHel iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4h 36 m100% C8Thu 7 May 10:24:59screenpipe"DOCKER2026-05-07110:16:10.08882522026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07110:16:14.07905722026-05-07T10:16:16.219212Z2026-05-07110:16:16.23823722026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07110:16:38.71945322026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07110:16:39.36147222026-05-07T10:16:40.850433Z2026-05-07110:16:42.48983222026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786Z2026-05-07T10:17:13.547514Z2026-05-07T10:17:23.997418Z2026-05-07110:17:36.06750322026-05-07T10:17:48.254094Z2026-05-07T10:18:06.328441Z2026-05-07110:18:21.37455822026-05-07T10:18:27.400579Z2026-05-07T10:18:36.379491Z2026-05-07T10:18:39.375238Z2026-05-07T10:19:43.208935Z2026-05-07T10:19:49.257421ZO ₴1DEV (-zsh)• ₴2APP (-zsh)83-zsh• ₴4screenpipe™INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capturefor monitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1(hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2(hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2(hash=806643008695069553, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skippingcapture for monitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1(hash=806643008695069553, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2(hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engips....ontAniviancantrins.cntantЛВЛнИ.elinnina cantrinsfan manitan 1chach--875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engir375948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engir375948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engltINFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engltINFOscreenpipe_engitPhpStorm375948178524934281, trigger=click)375948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engitINFOscreenpipe_engir2026.1INFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirINFOINFOscreenpipe_engirscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirtINFO screenpipe_engirL JETBRAINS IDESINFOscreenpipe_engirINFO screenpipe_engir5 JPEGs deleted3 JPEGs deleted375948178524934281, trigger=visual_change)[CREDIT_CARD], trigger=click)24741320031956579, trigger=click)24741320031956579, trigger=visual_change)24741320031956579,32580966194121284,trigger=click)trigger=visual_change)92580966194121284, trigger=visual_change)32580966194121284, trigger=visual_change)24776963116161484, trigger=visual_change)?[CREDIT_CARD],trigger=visual_change)340747455939898472, trigger=visual_change)340747455939898472, trigger=visual_change)tip: install a starter bundle of pipes:screenpipe install https://screenpi.pe/stai2026-05-07110:21:21.84837522026-05-07T10:21:23.439805Z2026-05-07110:21:38.80377722026-05-07T10:21:44.054102Z2026-05-07T10:21:46.307600Z2026-05-07T10:21:49.031129Z2026-05-07T10:23:02.085605Z2026-05-07110:23:05.086593Z2026-05-07T10:24:05.661776Z2026-05-07T10:24:09.585701Z2026-05-07110:24:11.7149562INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=4689651471004117672, trigger=click)INFO screenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: found 84 eligible framesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshot compaction: 38 frames, 5.0MB 1.3MB (3.8x), 38 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshot compaction: 44 frames, 7.2MB → 1.4MB (5.2x),44 JPEGSdeletedINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)INFOINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=click)INFO screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)...
|
NULL
|
6789700716552301800
|
NULL
|
visual_change
|
ocr
|
NULL
|
iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHel iTerm2ShellEditViewSessionScriptsProfilesWindowHelpSupport Daily • in 4h 36 m100% C8Thu 7 May 10:24:59screenpipe"DOCKER2026-05-07110:16:10.08882522026-05-07T10:16:11.585397Z2026-05-07T10:16:11.626664Z2026-05-07110:16:14.07905722026-05-07T10:16:16.219212Z2026-05-07110:16:16.23823722026-05-07T10:16:17.211409Z2026-05-07T10:16:17.247202Z2026-05-07T10:16:37.973759Z2026-05-07T10:16:38.014645Z2026-05-07110:16:38.71945322026-05-07T10:16:38.757458Z2026-05-07T10:16:39.323203Z2026-05-07110:16:39.36147222026-05-07T10:16:40.850433Z2026-05-07110:16:42.48983222026-05-07T10:16:44.044480Z2026-05-07T10:16:44.383786Z2026-05-07T10:17:13.547514Z2026-05-07T10:17:23.997418Z2026-05-07110:17:36.06750322026-05-07T10:17:48.254094Z2026-05-07T10:18:06.328441Z2026-05-07110:18:21.37455822026-05-07T10:18:27.400579Z2026-05-07T10:18:36.379491Z2026-05-07T10:18:39.375238Z2026-05-07T10:19:43.208935Z2026-05-07T10:19:49.257421ZO ₴1DEV (-zsh)• ₴2APP (-zsh)83-zsh• ₴4screenpipe™INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: contentdedup:skipping capturefor monitor 2 (hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1(hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2(hash=-6145754442538527174, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2(hash=806643008695069553, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skippingcapture for monitor 1 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=806643008695069553,trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 1(hash=806643008695069553, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup:skipping capture for monitor 2(hash=-8875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engips....ontAniviancantrins.cntantЛВЛнИ.elinnina cantrinsfan manitan 1chach--875948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engir375948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engir375948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engltINFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engltINFOscreenpipe_engitPhpStorm375948178524934281, trigger=click)375948178524934281, trigger=click)INFOscreenpipe_engitINFOscreenpipe_engir2026.1INFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirINFOINFOscreenpipe_engirscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirINFOscreenpipe_engirtINFO screenpipe_engirL JETBRAINS IDESINFOscreenpipe_engirINFO screenpipe_engir5 JPEGs deleted3 JPEGs deleted375948178524934281, trigger=visual_change)[CREDIT_CARD], trigger=click)24741320031956579, trigger=click)24741320031956579, trigger=visual_change)24741320031956579,32580966194121284,trigger=click)trigger=visual_change)92580966194121284, trigger=visual_change)32580966194121284, trigger=visual_change)24776963116161484, trigger=visual_change)?[CREDIT_CARD],trigger=visual_change)340747455939898472, trigger=visual_change)340747455939898472, trigger=visual_change)tip: install a starter bundle of pipes:screenpipe install https://screenpi.pe/stai2026-05-07110:21:21.84837522026-05-07T10:21:23.439805Z2026-05-07110:21:38.80377722026-05-07T10:21:44.054102Z2026-05-07T10:21:46.307600Z2026-05-07T10:21:49.031129Z2026-05-07T10:23:02.085605Z2026-05-07110:23:05.086593Z2026-05-07T10:24:05.661776Z2026-05-07T10:24:09.585701Z2026-05-07110:24:11.7149562INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=click)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=201887528283740068, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=4689651471004117672, trigger=click)INFO screenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshotcompaction: found 84 eligible framesINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshot compaction: 38 frames, 5.0MB 1.3MB (3.8x), 38 JPEGs deletedINFOscreenpipe_engine::snapshot_compaction: snapshot compaction: 44 frames, 7.2MB → 1.4MB (5.2x),44 JPEGSdeletedINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)INFOINFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=-2104275679555505311, trigger=visual_change)screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)INFOscreenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=click)INFO screenpipe_engine::event_driven_capture: content dedup: skipping capture for monitor 2 (hash=763931354791105339, trigger=visual_change)...
|
714
|
NULL
|
NULL
|
NULL
|